Praca HYDRAULIK Stalowa Wola Usługi Wod.-Kan. C.O. Gaz. i Handel Mirosław Kaczor

37-450 Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie instalacji wodnych, gazowych i CO. Praca na terenie powiatu stalowowolskiego.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HYDRAULIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Stalowa Wola

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: stalowowolski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Stalowa Wola

Zawód: hydraulik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie, inne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: pomaturalne/policealne, inne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Wymagane doświadczenie w zawodzie min. 1 rok.

Nazwa pracodawcy:
Usługi Wod.-Kan. C.O. Gaz. i Handel Mirosław Kaczor

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli

37-415 Wólka Turebska 72, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt bezpośrednio z pracodawcą w siedzibie firmy lub telefonicznie pod numerem 605-830-555 lub e-mail: donald22 (at) o2.pl.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: stalowowolski

Gmina pracodawcy: Zaleszany

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wólka Turebska

Numer budynku pracodawcy: 72

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli

Zawód wykonywany przez pracownika: hydraulik