Praca HYDRAULIK Srebrny Borek HYDRO-ZEN Zenon Łuniewski

Stanowisko: HYDRAULIK

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: wykonywanie intalacji sanitarnych na terenie woj. podlaskiego i mazowieckiego

Data publikacji: 2016-06-13

Lokalizacja: Srebrny Borek (podlaskie)

Pracodawca: HYDRO-ZEN Zenon Łuniewski

Miejsce pracy:
18-305 Srebrny Borek 31, powiat: zambrowski, woj: podlaskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie intalacji sanitarnych na terenie woj. podlaskiego i mazowieckiego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HYDRAULIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Srebrny Borek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zambrowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Szumowo

Zawód: hydraulik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: monter instalacji sanitarnych

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: hydraulik

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: MOŻLIWOŚC PRZYUCZENIA

Nazwa pracodawcy: HYDRO-ZEN Zenon Łuniewski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zambrowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: zambrowski

Gmina pracodawcy: Szumowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Srebrny Borek

Numer budynku pracodawcy: 31

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zambrowie

Zawód wykonywany przez pracownika: hydraulik