Praca HYDRAULIK-SPRZEDAWCA Opoczno PAWILON HYDRAULIK S.C

Stanowisko: HYDRAULIK-SPRZEDAWCA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: SPRZEDAŻ, DORADZTWO, MONTAŻ URZĄDZEŃ SANITARNYCH I GRZEWCZYCH.

Data publikacji: 2016-09-22

Lokalizacja: Opoczno (łódzkie)

Pracodawca: PAWILON HYDRAULIK S.C

PARTYZANTÓW 6, 26-300 Opoczno, powiat: opoczyński, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
SPRZEDAŻ, DORADZTWO, MONTAŻ URZĄDZEŃ SANITARNYCH I GRZEWCZYCH.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HYDRAULIK-SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Opoczno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: opoczyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Opoczno

Zawód: hydraulik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRAWO JAZDY - KAT. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE HYDRAULIK, MILE WIDZIANE UPRAWNIENIA NA WÓZKI WIDŁOWE, PODSTAWOWA OBSŁUGA KOMPUTERA.

Nazwa pracodawcy: PAWILON HYDRAULIK S.C

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: SKIEROWANIE DO PRACY, CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: opoczyński

Gmina pracodawcy: Opoczno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Opoczno

Ulica pracodawcy: PARTYZANTÓW

Numer budynku pracodawcy: 6

Profil działalności pracodawcy: Sklep z urządzeniami grzewczymi, energetycznymi.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Zawód wykonywany przez pracownika: hydraulik