Praca HYDRAULIK Darłowo GEO-INSTAL s.c Artur Borkowski, Adam Walczuk

C.Skłodowskiej 49-50D/8, 76-150 Darłowo, powiat: sławieński, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: pomoc przy montażu instalacji wod.kan i c.o

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 500 - 3 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HYDRAULIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Darłowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sławieński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Darłowo

Zawód: hydraulik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 500 - 3 500 PLN

Nazwa pracodawcy: GEO-INSTAL s.c Artur Borkowski, Adam Walczuk

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: sławieński

Gmina pracodawcy: Darłowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Darłowo

Ulica pracodawcy: C.Skłodowskiej

Numer budynku pracodawcy: 49-50D

Profil działalności pracodawcy: budownictwo

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Zawód wykonywany przez pracownika: hydraulik

Podobne oferty pracy

MAGAZYNIER - od 3 000 PLN

przyjmowanie i wydawanie wyrobów gotowych z chłodni, prowadzenie ewidencji magazynowej, wprowadzanie danych do systemu magazynowego CDN Optima
Premium Seafood Sp. z o.o Gdynia ul. 10 Lutego 5/7 - 2016-09-09 - Rusko (zachodniopomorskie)

KASJER HANDLOWY - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Darłowo (zachodniopomorskie)

HYDRAULIK - od 1 800 PLN

wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnycg i C.O.
kontakt przez PUP - 2015-11-19 - Besiekierz Nawojowy (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Kultura osobista, komunikatywność, dbanie o czystość, punktualność
Spożywczak Wioletta Miękus - 2016-01-26 - Domasławice (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA W SMAŻALNI RYB - od 2 000 PLN

sprzedaż, smażenie i wędzenie ryb
Posejdon S.C. Tomasz Stroński, Roman Stroński Darłowo - 2016-04-14 - Darłowo (zachodniopomorskie)

HYDRAULIK - od 2 000 PLN

montaż instalacji sanitarnych
INSTAL BUD EKO KRIS Lewocha Krzysztof - 2016-07-21 - Wólka Plebańska (świętokrzyskie)

HYDRAULIK - od 1 920 PLN

przygotowanie prac hydraulicznych, montowanie i demontowanie instalacji grzewczych, hydraulicznych i wodno-kanalizacyjnych, utrzymywanie sieci kanalizacyjnych, robienie przeglądów sieci rur doprowadzających do domów, budynków i zakładów przemysłowych ciepłą i zimną wodę, gaz i odprowadzających ścieki
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Warszkowo (zachodniopomorskie)

BARMAN - 997,4 PLN

wg programu stazu FP (3/1)
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Darłowo (zachodniopomorskie)

KELNER - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Darłowo (zachodniopomorskie)

HYDRAULIK - od 3 000 PLN

montowanie instalacji hydraulicznych
"UBIR" CELESTYN KWIECIEŃ - 2016-04-11 - Rawicz (wielkopolskie)

HYDRAULIK - od 1 850 PLN

Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych CO, Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe. Forma kontaktu z Pracodawcą: osobiście po uprzednim kontakcie tel., telefonicznie w godz. 8-18.
Usługi Hydrauliczne "ZDZICH" - 2016-08-02 - Milwino (pomorskie)

PRZETWÓRCA RYB - od 1 850 PLN

przygotowanie solanki, soelnie i nakładanie ryb na wózki wędzarnicze
EXCELSIOR Delikatesy Sp. z o.o. - 2016-09-20 - Darłowo (zachodniopomorskie)

PRZETWÓRCA RYB - od 1 750 PLN

Filetowanie ryb (możliwość przyuczenia)
Zakład Przetwór. Ryb. Mieszko G. Marcinkowska Hryckiewicz - 2015-11-30 - Darłowo (zachodniopomorskie)

Prace hydrauliczne
Usługi Gazowniczo-Hydrauliczne Janusz Janiszek - 2015-11-24 - Gdynia (pomorskie)

RECEPCJONISTA - od 2 000 PLN

obsługa recepcji
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Dąbki (zachodniopomorskie)

HYDRAULIK - od 1 750 PLN

wykonywanie prac związanych instalacją zimnej i ciepłej wody, kanalizacji i centralnego ogrzewania; wykonywanie prób szczelności, regulacji i płukania instalacji; montaż przyborów sanitarnych, urządzeńgrzewczych; wykonywanie instalacji termicznych i przeciwwilgociowych; usuwanie awarii, naprawa, modernizacja i konserwacja instalacji
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Zbiczno (kujawsko-pomorskie)

HYDRAULIK - do 1 850 PLN

instalacja centralnego ogrzewania
USŁUGI HYDRAULICZNE MIROSŁAW BOGUSZ - 2016-03-23 - Łomnica (mazowieckie)

DORADCA TECHNICZNY - od 3 500 PLN

Firma zatrudni inżyniera technologii chemicznej lub inżyniera materiałoznawstwa najchętniej w specjalności technologii polimerowej; miejsce wykonywania pracy Postomino; kontakt z pracodawcą e-mailowy.
Firma Laminopol sp.zo.o - 2016-04-14 - Postomino (zachodniopomorskie)

HYDRAULIK - od 3 700 PLN

WYMIANA WEWNĘTRZNYCH INSTALACJI WODOCIĄGOWYCH, KANALIZACYJNYCH I CENTRALNEGO OGRZEWANIA, WYKONYWANIE NOWYCH INSTALACJI W BUDYNKACH MIESZKALNYCH W RÓŻNYCH TECHNOLOGIACH,WYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE BUDOWLANE, 3 LATA STAŻU PRACY NA SPOTKANIE UMAWIAĆ SIĘ TELEFONICZNIE;
LEGAT S.C. PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-USŁUGOWE S.C. DANUTA I KRZYSZTOF CILSDORF - 2017-05-05 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

montaż urządzeń elektrycznych
Usługi Elektryczne Krzysztof Krajewski Tychowo 38/3 - 2016-09-29 - Tychowo (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK POMOCNICZY OBSŁUGI HOTELOWEJ - od 2 000 PLN

porzadkowanie terenu wokół ośrodka, pomoc wydawaniu posiłków, obsługa sprze
BORT "ALL TOURIST" OW PIRAMIDA /Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy Piramida I/ - 2017-03-14 - Darłowo (zachodniopomorskie)

FILECIARZ - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Rusinowo (zachodniopomorskie)

BARMAN/KA - od 2 774,96 PLN

Przygotowanie kawy, drinków, lodów, deserów lodowych
1.Centrum Informacji i Organizacji Wypoczynku Mierzeja Paweł Czupajko, 2. PUH Ekosun Paweł Czupajło - 2017-04-25 - Dąbkowice (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK ZIELENI MIEJSKIEJ - od 1 850 PLN

praca na terenie miasta przy piekęgnacji trawników, skwerów w parkach
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Darłowo (zachodniopomorskie)

wyk.zawodowe, doświadczenie w zawodzie min. półroczne, instalacje wewnętrzne sanitarne i grzewcze oraz zewnętrzne sanitarne i grzewcze.
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Wtórek (wielkopolskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

wg stanowiska
HOTEL LIDIA sp. z o.o. sp. k. - 2016-05-13 - Darłowo (zachodniopomorskie)