Praca HYDRAULIK Całe Niemcy Herzog Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Całe Niemcy, Niemcy

Zakres obowiązków:
Zakładanie, naprawa i serwis instalacji sanitarnych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 9 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: HYDRAULIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Całe Niemcy

Państwo, w którym pracownik będzie pracował: Niemcy

Zawód: hydraulik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 9 000 PLN/godz

Data zakończenia pracy: 31.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie zawodowe,, doświadczenie zawodowe- 2 lata, znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym, mile widziane prawo jazdy oraz własne auto, wykształcenie w kierunku montera instalacji sanitarnych będzie atutem

Nazwa pracodawcy: Herzog Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

75-950 Koszalin 77-79/2, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Kontakt z pracodawcą drogą e-mailową: koszalin (at) herzog.com.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: m. Koszalin

Gmina pracodawcy: Koszalin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Koszalin

Numer budynku pracodawcy: 77-79

Profil działalności pracodawcy: Działalność agencji pracy tymczasowej

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Zawód wykonywany przez pracownika: hydraulik

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 22.07.2016