Praca HUTNIK SZKŁA ARTYSTYCZNEGO -FORMOWANIE RĘCZNE Olsztynek Huta Szkła Artystycznego Taras Krynytskyy

Mrongowiusza 38, 11-015 Olsztynek, powiat: olsztyński, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie wyrobów, ręczne formowanie -szkło użytkowo-dekoracyjne

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HUTNIK SZKŁA ARTYSTYCZNEGO -FORMOWANIE RĘCZNE

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Olsztynek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: olsztyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Olsztynek

Zawód: technik hutnik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 30.08.2019

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Technik hutnik* (wymagany staż - lata: 8)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
PRACODAWCA WYMAGA DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO W FORMOWANIU SZKŁA RĘCZNIE, W ZAKRESIE HUTNIKA SZKŁA

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 8

Nazwa pracodawcy: Huta Szkła Artystycznego Taras Krynytskyy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV; wymagane doświadczenie zawodowe w formowaniu szkła ręcznie;

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: olsztyński

Gmina pracodawcy: Olsztynek

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Olsztynek

Ulica pracodawcy: Mrongowiusza

Numer budynku pracodawcy: 38

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

Zawód wykonywany przez pracownika: technik hutnik*