Praca HOSTESSA Tarnowskie Góry kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Promowanie produktów reklamowych, rozdawanie ulotek

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 8 - 10 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: System pracy zmianowy. Stawki godzinowe

Nazwa stanowiska: HOSTESSA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tarnowskie Góry

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tarnogórski

Zawód: hostessa

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 8 - 10 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: mile widziane prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Mile widziana książeczka SANEPID

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Tarnowskie Góry

Karola Miarki 20, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: tarnogórski

Gmina pracodawcy: Tarnowskie Góry

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnowskie Góry

Ulica pracodawcy: Karola Miarki

Numer budynku pracodawcy: 20

Profil działalności pracodawcy: Usługi

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Tarnowskie Góry

Zawód wykonywany przez pracownika: hostessa