Praca HOSTESSA/ PROMOTOR Pacanów kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Pacanów, powiat: buski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: Obsługa akcji promocyjnej (degustacja pieczywa).

Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 11 - 13 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Ok 10 zł netto.

Nazwa stanowiska: HOSTESSA/ PROMOTOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pacanów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: buski

Zawód: hostessa

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 11 - 13 PLN

Data zakończenia pracy: 16.07.2016

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Ukończony 16 rok życia. Mile widziane doświadczenie i książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Kielce

Wrzosowa 44, 25-211 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: Wrzosowa

Numer budynku pracodawcy: 44

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Kielce

Zawód wykonywany przez pracownika: hostessa