Praca HOSTESSA/HOST Włoszczowa kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Włoszczowa, powiat: włoszczowski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: wydawanie gazetek reklamowych

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 10 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 10 zł/brutto/h

Nazwa stanowiska: HOSTESSA/HOST

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Włoszczowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: włoszczowski

Zawód: hostessa

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 10 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: gimnazjalne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: miła aparycja, chęć do pracy

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Włoszczowa

os. Broniewskiego 7a, 29-100 Włoszczowa, powiat: włoszczowski, woj: świętokrzyskie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: ankieta poszukującego pracy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: włoszczowski

Gmina pracodawcy: Włoszczowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Włoszczowa

Ulica pracodawcy: os. Broniewskiego

Numer budynku pracodawcy: 7a

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Włoszczowa

Zawód wykonywany przez pracownika: hostessa

Podobne oferty pracy

MECHANIK - MENADŻER PROJEKTU - 35 000 - 50 000 SEK

Wprowadzanie komponentów lub systemów z użyciem CAD (Catia V5, NX or Creo).
kontakt przez OHP - 2016-07-14 - Szwecja (Szwecja)

MONTER PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 914 PLN

montaż, składanie drobnych elementów do urządzeń elektrycznych AGD
kontakt przez OHP - 2016-07-22 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

ROBOTNIK POMOCNICZY W PRZEMYŚLE PRZETWÓRCZYM - od 9,5 PLN

prace pomocnicze w przetwórstwie owoców i warzyw- rozładunek, załadunek ,sortowanie
kontakt przez OHP - 2016-05-13 - Zamość (lubelskie)

SPECJALISTA DS.LOGISTYKI - 3 000 - 3 500 PLN

Zakres obowiązków:organizacja dostaw materiałów do produkcjicodzienne monitorowanie i modyfikowanie dostaw w zależności od bieżących potrzeb produkcji;utrzymywanie założonego poziomu zapasów magazynowych;organizacja transportówrealizacja zamówień zleconych przez Liderówwyszukiwanie kontrahentów, tworzenie baz kontrahentów, negocjacja cen, sposobów dostawy,dbanie o terminowość i kompletność dostaw
kontakt przez OHP - 2016-09-01 - Wałcz (zachodniopomorskie)

KASJER/SPRZEDAWCA - 10,47 - 12 PLN

obsługa kasy zgodnie z obowiązującymi zasadami, dbanie o porządek na miejscu pracy
kontakt przez OHP - 2016-04-15 - Sosnowiec (śląskie)

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY W BIURZE - do 925 PLN

Sprzątanie pomieszczeń biurowych
kontakt przez OHP - 2016-04-27 - Sanok (podkarpackie)

KASJER-SPRZEDAWCAOBSŁUGA HALI - WYKŁADANIE TOWARU - 6 - 9 PLN

kasjer sprzedawcawykładanie towaru
kontakt przez OHP - 2016-01-04 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

PAKOWACZ SZKŁA - do 1 850 PLN

Sortowanie i pakowanie szkła
kontakt przez OHP - 2016-01-12 - Sanok (podkarpackie)

MURARZ - od 4 000 PLN

Wznoszenie ścian budynków
kontakt przez OHP - 2016-04-27 - Cieszanów (podkarpackie)

DYSTRYBUTOR ULOTEK - od 10 PLN

Pobieranie, roznoszenie i rozdawanie materiałów reklamowych, zachęcanie do skorzystania z reklamowanych usług.
kontakt przez OHP - 2016-03-10 - Krynica-Zdrój (małopolskie)

KONSULTANT TELEFONICZNY - od 1 600 PLN

prowadzenie telefonicznych rozmów handlowych z klientami indywidualnymi i biznesowymi sieci orange
kontakt przez OHP - 2016-04-01 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

OPIEKUN/KA OSÓB STARSZYCH - od 4 500 PLN

Opieka nad osobami starszymi, prowadzenie gospodarstwa domowego, towarzyszenie podopiecznemu w czynnościach życia codziennego
kontakt przez OHP - 2016-07-20 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - od 2 500 PLN

uprawnienia do obsługi wózka widłowego, mile widzianedoświadczenie komponentów na produkcję zapewniając ciągłość produkcji, praca ze skanerem
kontakt przez OHP - 2016-10-26 - Jelcz-Laskowice (dolnośląskie)

KIEROWCA KAT. B - od 1 850 PLN

rozwożenie towarów
kontakt przez OHP - 2016-07-25 - Namysłów (opolskie)

INWENTARYZATOR - od 13 PLN

przeliczanie towarów w godz. wieczorno-nocnych z 11 na 12 grudnia
kontakt przez OHP - 2016-11-15 - Rumia (pomorskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - 1 800 - 1 850 PLN

nawiązywanie kontaktów z klientami,poznawanie ich potrzeb i oczekiwań, pomaganie klientom w podejmowaniu najlepszych decyzji, zawieranie umów ubezpieczeniowych z klientami indywidualnymi oraz z małymi i średnimi firmami
kontakt przez OHP - 2016-04-29 - Wysokie Mazowieckie (podlaskie)

PERSONEL POMOCNICZY - od 10 PLN

wykładanie towaru
kontakt przez OHP - 2016-09-01 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ ROZDRABNIAJĄCYCH - od 1 850 PLN

Naważenie surowców sypkich i płynnych. Konfekcjonowanie wyrobów gotowych (farby) w okapania jednostkowe o rożnych pojemnościach.
kontakt przez OHP - 2016-07-11 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK POMOCNICZY W DRUKARNI - od 10 PLN

Prace pomocnicze w drukarni. Pomoc przy procesach produkcyjnych (pakowanie, sortowanie, itp.)
kontakt przez OHP - 2016-04-13 - Łódź (łódzkie)

ELEKTRYK - do 3 000 PLN

projektowanie instalacji i sieci elektrycznych, montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną
kontakt przez OHP - 2016-10-12 - Luboń (wielkopolskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - BRANŻA ODZIEŻOWA - od 13 PLN

SKANOWANIE ASORTYMENTU SALONU ODZIEŻOWEGO ZA POMOCĄ SKANERA
kontakt przez OHP - 2016-09-28 - Gdynia (pomorskie)

MERCHANDISER - 13,3 - 16 PLN

wykładanie, układanie towaru
kontakt przez OHP - 2016-11-02 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK CALL CENTER - od 8 PLN

pracownik call center
kontakt przez OHP - 2016-05-06 - Rzeszów (podkarpackie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 10,5 PLN

ochrona powierzonego mienia, dbanie o bezpieczeństwo osób, zapobieganie kradzieżom, udzielanie pomocy w nagłych wypadkach
kontakt przez OHP - 2016-11-03 - Kraków (małopolskie)

ANKIETER - od 8 PLN

Ankietowanie osób na terenie Rybnika
kontakt przez OHP - 2016-08-08 - Rybnik (śląskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

Pracownik obsługi biurowej
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

STOLARZ MEBLOWY - 1 850 - 3 000 PLN

Obsługa narzędzi ręcznych, obrabiarek, składanie elementów z materiałów
kontakt przez OHP - 2016-03-18 - Strzyżów (podkarpackie)

KASJER - 9 - 11 PLN

OBSŁUGA KASY FISKALNEJ
kontakt przez OHP - 2016-07-11 - Malbork (pomorskie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

Spawacz
ZPUE Spółka Akcyjna - 2016-04-04 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed