Praca HOSTESSA Barkowice kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Barkowice, powiat: piotrkowski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
PROMOCJA I DEGUSTACJA PRODUKTÓW FIRMY "COLIAN" ORAZ "WINIARY"

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 8,00 ZŁOTYCH ZA GODZINĘ NETTO+ PREMIA

Nazwa stanowiska: HOSTESSA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Barkowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: piotrkowski

Zawód: hostessa

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 PLN

warunkiPracyIPlacy_powodOddelegowania:
PRACA WYKONYWANA NA TERENIE OPOCZNA- SKLEP"WOY" ORAZ "LEWIATAN"- PROMOCJA I DEGUSTACJA PRODUKTÓW FIRMY "COLIAN" ORAZ "WINIARY"

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: OTWARTOŚĆ

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
MIŁA APARYCJA, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE NA WSKAZANYM STANOWISKU

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Centrum Kariery Opoczno

Piotrkowska 7, 26-300 Opoczno, powiat: opoczyński, woj: łódzkie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: opoczyński

Gmina pracodawcy: Opoczno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Opoczno

Ulica pracodawcy: Piotrkowska

Numer budynku pracodawcy: 7

Profil działalności pracodawcy: działalność agencji reklamowych

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Opoczno

Zawód wykonywany przez pracownika: hostessa