Praca HODOWCA DROBIU Rowy GOSPODARSTWO ROLNE ADAM MATUSIAK / Handel Pisklętami Adam Matusiak

Stanowisko: HODOWCA DROBIU

Wynagrodzenie: od 925 PLN

Zakres obowiązków: prace związane z chowem i chodowlą drobiu: pielęgnowanie iżywienie drobiu, zgodnie z wymaganiami gatunkowymi, , zapewnienie odpowiedniej temperatury

Data publikacji: 2016-03-08

Lokalizacja: Rowy (łódzkie)

Pracodawca: GOSPODARSTWO ROLNE ADAM MATUSIAK / Handel Pisklętami Adam Matusiak

Miejsce pracy: 98-285 Rowy 41, powiat: sieradzki, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
prace związane z chowem i chodowlą drobiu: pielęgnowanie iżywienie drobiu, zgodnie z wymaganiami gatunkowymi, , zapewnienie odpowiedniej temperatury

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HODOWCA DROBIU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rowy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sieradzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wróblew

Zawód: hodowca drobiu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

wymagania_wymaganiaDodatkowe_zawody_0: Hodowca drobiu

Nazwa pracodawcy:
GOSPODARSTWO ROLNE ADAM MATUSIAK / Handel Pisklętami Adam Matusiak

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Adres pracodawcy: 98-285 Rowy 41, powiat: sieradzki, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: sieradzki

Gmina pracodawcy: Wróblew

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rowy

Numer budynku pracodawcy: 41

Profil działalności pracodawcy:
Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Zawód wykonywany przez pracownika: hodowca drobiu