Praca HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA Ełk kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Ełk, powiat: ełcki, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: .

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ełk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ełcki

Zawód: higienistka stomatologiczna*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Suwalska 38, 19-300 Ełk, powiat: ełcki, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: ełcki

Gmina pracodawcy: Ełk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ełk

Ulica pracodawcy: Suwalska

Numer budynku pracodawcy: 38

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: higienistka stomatologiczna*

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Jadów (mazowieckie)

KALETNIK - od 2 100 PLN

Szycie wyrobów kaletniczych (plecaków, toreb, pokrowców itp.).
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK MASARNI - od 1 850 PLN

Pomoc w etapach produkcji wyrobów wędliniarskich w masarni. Segregacja rodzajów wyrobów mięsnych.
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Dąbrowa (łódzkie)

PRACOWNIK BUDOWLANY DS. ZAOPATRZENIA - do 1 850 PLN

prace budowalne, zaopatrzenie budowy w materiały budowlane, funkcja brygadzisty
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Chorzów (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

prowadzenie pojazdu, nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem towaru na trasie Europa wschodnia i zachodnia.
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Biała Podlaska (lubelskie)

KRAWCOWA - od 1 850 PLN

Krojenie, szycie oraz modelowanie dekoracji okiennych
kontakt przez PUP - 2015-11-16 - Koszalin (zachodniopomorskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

według harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Kraków (małopolskie)

PIEKARZ - od 1 850 PLN

przygotowanie pieczywa do wypieku chleba, układanie bułek
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Jagodne (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI TRZODY CHLEWNEJ - od 1 850 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: pracownik obsługi trzody chlewnej, WYMAGANIA: z doświadczeniem zawodowym minimum 2 lata pracy w gospodarstwie rolnym, umiejętność obsługi trzody chlewnej w gospodarstwie rolnym, prawo jazdy kat. T
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Woźniki (śląskie)

WOŹNA ODDZIAŁOWA - 997,4 PLN

dbałość o ład i porządek; pomoc dzieciom
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Sandomierz (świętokrzyskie)

SPRZĄTACZ/KA - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Warszawa (mazowieckie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

naprawa pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

HANDLOWIEC - od 2 000 PLN

kontakt z klientami, pozyskiwanie nowych klientów, bieżące sprawy operacyjne
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Bolechowo (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Poniatowa (lubelskie)

POZOSTALI SPRZEDAWCY SKLEPOWI (EKSPEDIENCI) - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Rogóż (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

przewóz towarów własnych do klienta
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Złotoryja (dolnośląskie)

ŚLUSARZ-SPAWACZ - od 1 850 PLN

Ślusarz
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Lębork (pomorskie)

roboty gospodarcze
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta w sklepie z odzieżą. Praca w Zawierciu
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Zawiercie (śląskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

Obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - SPEDYTOR - od 3 000 PLN

wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie bez znaczenia, znajomość język niemieckiego w stopniu komunikatywnym. Zakres obowiązków: szukanie potencjalnych klientów, organizacja transportów, sporządzanie dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Krotoszyn (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW REGULOWANIA ZOBOWIĄZAŃ - od 4 200 PLN

Terminowe księgowanie dokumentów z należytą starannością oraz z uwzględnieniem przepisów podatkowych; Rozwiązywanie problemów wpływających na terminową realizację płatności; Terminowe dokonywanie księgowań związanych z zamknięciem miesiąca; Terminowe uzgadnianie kont oraz sald dostawców; Archiwizacja; Efektywna komunikacja obejmująca w szczególności: przekazywanie koniecznych informacji/zapytań do odpowiednich zespołów, rzetelne informowanie dostawców oraz klienta, przekazywanie krytycznych problemów na wyższe szczeble zarządzania;
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK SOCJALNY - od 1 850 PLN

Prowadzenie akt osobowych mieszkańców i dokumentacji związanej z ich pobytem w placówce, naliczanie odpłatności za pobyt mieszkańców w placówce, współpraca z interesantami w celu załatwienia spraw mieszkańców oraz ich rodzinami.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Rzadkowo (wielkopolskie)

TATUATOR - od 1 000 PLN

tatuowanie, przygotowywanie projektów, utrzymanie czystości w studiu, konsultacje z klientami
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Kraków (małopolskie)

LEKARZ WETERYNARII - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Białystok (podlaskie)

ELEKTROMECHANIK - od 2 800 PLN

zapewnienie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń elektrycznych oreaz technicznych na terenie zakładu; bieżąca kontrola stanu maszyn i urządzeń; dbanie o właściwy stan instalacji elektrycznych i oświetlenia; diagnostyka i identyfikacja uszkodzeń technicznych; wykonywanie napraw, przegladów oraz prac konserwacyjnych urządzeń, sieci i instalacji elektrycznych z wykorzystaniem dostepnych zasobów
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Wielkie Rychnowo (kujawsko-pomorskie)