Praca HEAD OF RESEARCH (KIEROWNIK DZIAŁU BADAWCZEGO) Wrocław kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Przygotowywanie i nadzorowanie budżetem działu badawczego; opracowywanie polityki oraz zasad i procedur badawczych; ocena narzędzi badawczych, nowych technologii i technik badawczych; koordynowanie relacji z dostawcami/ klientami; kierowanie i nadzorowanie pracami zespołu badawczego; ustalanie celów indywidualnych oraz całego zespołu badawczego zgodnie z dotacjami Strategmed; przeprowadzanie rutynowej oceny postępów prac badawczych w stosunku do zaplanowanych celów, zapewnienie postrzegania standardów zawodowych oraz zasad etycznych w planach badawczych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 061 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HEAD OF RESEARCH (KIEROWNIK DZIAŁU BADAWCZEGO)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wrocław

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Wrocław

Zawód: kierownik działu badawczo-rozwojowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 061 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Kierownik działu badawczo-rozwojowego (wymagany staż - lata: 10)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe o kierunku chemia, inżynieria chemiczna lub inżynieria środowiskowa; minimum 10 lat doświadczenia w nadzorowaniu prac badawczych przy zastosowaniu materiałów stosowanych w medycynie nuklearnej. Minimum 5 lat doświadczenia w kierowaniu zespołem badawczym w badaniach laboratoryjnych z zakresu medycyny nuklearnej, w szczególności produkcji Mo-99/Tc-99 (Patent# WO2012125994A3). Co najmniej 15-20-letnie doświadczenie w przemyśle medycyny nuklearnej lub środowiskowej. Obszerna wiedza oraz doświadczenie w obszarze Mo-99/Tc-99 (Patent# WO2012125994A3); kierowanie zespołem, umiejętności konsultacyjne, doradcze oraz przywódcze; biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie ze względu na konieczność prowadzenia dokumentacji badawczej w języku angielskim.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 10

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Gliniana 20/22, 50-525 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Wrocław

Gmina pracodawcy: Wrocław

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wrocław

Ulica pracodawcy: Gliniana

Numer budynku pracodawcy: 20/22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierownik działu badawczo-rozwojowego