Praca HDS Wałcz Ozen Sp.zo.o.

Budowlanych 9, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
Giłda Parcy z Adecco -Sady k/Poznania, pomoc magazyniera

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 080 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Stawaka za godzina 13-13,90 zł

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: HDS

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wałcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wałecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wałcz

Zawód: operator żurawia jezdniowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 080 PLN

Data zakończenia pracy: 31.08.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: operator żurawia o udźwigu do 6.2 tony

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat. C

Nazwa pracodawcy: Ozen Sp.zo.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Cv + Skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: wałecki

Gmina pracodawcy: Wałcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wałcz

Ulica pracodawcy: Budowlanych

Numer budynku pracodawcy: 9

Profil działalności pracodawcy:
produkcja ekologicznej energii elektrycznej i cieplnej , węgla drzewnego , brykietu

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu

Zawód wykonywany przez pracownika: operator żurawia jezdniowego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 11.08.2016

Podobne oferty pracy

SPAWACZ - od 2 000 PLN

Spawacz
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Wałcz (zachodniopomorskie)

KONSTRUKTOR/MECHANIK - 3 400 - 5 000 PLN

projektowanie komponentów i produktów w oparciu o specyfikację projektową; przygotowanie modeli 3D, rysunków wykonawczych i montażowych; nadzór nad wykonaniem zaprojektowanego elementu; praca w multidyscyplinarnym zespole podczas wszystkich faz projektu.
kontakt przez OHP - 2016-09-01 - Wałcz (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

sprawdzanie, układanie i broszurowanie dokumentów księgowych oraz przygotowywanie ich do archiwizacji, obsługa komputera, wykonywanie ogólnych obowiązków biurowych, wykonywanie czynności kasjerskich
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Człopa (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Strączno (zachodniopomorskie)

OPERATOR MYJNI SAMOCHODOWEJ - od 2 000 PLN

Operator myjni samochodowej
Carchem II Ćwiklik Piotr Wałcz - 2016-01-12 - Wałcz (zachodniopomorskie)

PSZCZELARZ - od 2 000 PLN

Pszczelarz
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Tuczno (zachodniopomorskie)

POZOSTALI KUCHARZE - od 2 000 PLN

Pomoc w przygotowywaniu posłów , wydawanie posiłków oraz obsługa kentów. Obsługa kast fiskalnej.
BIOROL Sp. z o.o. WAŁCZ - 2017-02-17 - Wałcz (zachodniopomorskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Ostrowiec (zachodniopomorskie)

OPERATOR TOKAREK CNC - od 1 850 PLN

OBSŁUGA TOKAREK NUMERYCZNYCH
ROMET WAŁCZ Sp. z o.o - 2016-04-06 - Wałcz (zachodniopomorskie)

SZLIFIERZ METALI - od 1 850 PLN

Szlifierz metali
EKOMECH SP. Z O.O. KŁĘBOWIEC - 2016-03-18 - Kłębowiec (zachodniopomorskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Media Expert - 2016-02-15 - Wałcz (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK W HODOWLI ZWIERZĄT - od 1 850 PLN

robotnik w hodowli zwierząt
GOSPODARSTWO ROLNE KAZIMIERZ LEWANDOWSKI - 2016-04-06 - Prusinówko (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - KIEROWCA - od 1 850 PLN

Magazynier - kierowca
kontakt przez PUP - 2016-12-05 - Wałcz (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedawca
HURT-DETAL Aleksander Fiałkowski - 2016-07-21 - Wałcz (zachodniopomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

Pomocniczy robotnik drogowy
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Wałcz (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI MONITORINGU - od 1 850 PLN

Pracownik obsługi monitoringu
"PAMINA" Sp. z o.o. WAŁCZ - 2016-04-15 - Wałcz (zachodniopomorskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

"Fresh LOOK" Mariola Laskowska - 2016-07-11 - Wałcz (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

Specjalista do spraw księgowości
"VICTORIA CYMES" SP. Z O. O. WAŁCZ - 2016-03-30 - Wałcz (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Wałcz (zachodniopomorskie)

PROGRAMISTA - od 3 000 PLN

Opis stanowiska:programowanie aplikacji w języku CSharp;Tworzenie oprogramowania zgodnie z wymaganiami;Tworzenie dokumentacji technicznej projektu;Identyfikacja oraz naprawa błędów w aplikacjach;Doskonalenie wiedzy w zakresie produktów, wykorzystywanych technologii oraz systemów w danym obszarze odpowiedzialności;Współpraca z operatorami maszyn.
POWER - TECH JANUSZ MARCIN EJMA - 2016-02-29 - Wałcz (zachodniopomorskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - od 1 750 PLN

mechanik samochodów osobowych
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Wałcz (zachodniopomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU PATROLOWO - GAŚNICZEGO - od 2 175 PLN

dyżur w Punkcie Alarmowo Dyspozycyjnym zlokalizowanym przy Nadleśnictwie Wałcz - Kołobrzeska 1 działania patrolowo - gaśnicze przy użyciu samochodu patrolowo - gaśniczego na terenie nadleśnictwa ( lokalizacja w terenie pożaru, doprowadzenie jednostek PSP i OSP do miejsca zdarzenia itp. )prace gospodarcze ( utrzymanie porządku na placu parkingowym nadleśnictwa, koszenie trawników , utrzymanie zadrzewień )
PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO WAŁCZ - 2017-02-09 - Wałcz (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW EKSPORTU - 3 000 - 4 000 PLN

realizacja działań sprzedażowych z zakresu branży budowlanej, przygotowanie wycen i ofert techniczno - handlowych, bieżąca obsługa oraz pozyskiwanie nowych klientów, budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych ze stałymi klientami, kontakt telefoniczny i mailowy z klientami, nadzorowanie procesu realizacji zamówień, obsługa reklamacji
A&K TRADERS Sp. z o. o. Sp. k. Wałcz - 2016-12-01 - Wałcz (zachodniopomorskie)

MONTER REKLAM - od 1 850 PLN

montaż reklam
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Wałcz (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Wałcz (zachodniopomorskie)