Praca HANDLOWIEC Skierniewice kontakt przez PUP

Stanowisko: HANDLOWIEC

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: ZGODNIE Z PROGRAMEM STAŻU

Data publikacji: 2016-07-18

Lokalizacja: Skierniewice (łódzkie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Skierniewice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Skierniewice

Zawód: technik handlowiec*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 16.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Al. Niepodległości 7, 96-100 Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV+SKIEROWANIE Z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Skierniewice

Gmina pracodawcy: Skierniewice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Skierniewice

Ulica pracodawcy: Al. Niepodległości

Numer budynku pracodawcy: 7

Profil działalności pracodawcy: Hurtownia, sprzedaż detaliczna

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik handlowiec*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 18.07.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 12,69 PLN

przeprowadzanie rozmów z kontrahentami w języku ukraińskim, rosyjskim,polskim,nawiązanie kontaktów z kliemtami z Ukrainy,prowadzeniezestawień sprzedaży, doradztwo, badanie potrzeb w zakresie oferowanych produktów
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Zielona Góra (lubuskie)

HANDLOWIEC - 997,4 PLN

Obsługa klienta, obsługa klienta telefonicznego, obsługa urządzeń biurowych i programów typu SUBIEKT, pakietu MS Office, udział w targach i konferencjach pod nadzorem opiekuna
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Sosnowiec (śląskie)

SPRZEDAWCA - ART. 150 F (DOT. OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA) - od 1 850 PLN

obsługa sklepu internetowego, kontakt z klientem, sprzedaż produktów, pakowanie oraz wysyłka
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Niegosław (lubuskie)

DYREKTOR DS. HANDLOWYCH - od 1 500 PLN

Pozyskiwanie klientów, utrzymywanie konataktu z kontrahentami, wyjazdy służbowe do Syrii.
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Łódź (łódzkie)

KONSTRUKTOR ODZIEŻY - od 2 000 PLN

Przygotowywanie tabel rozmiarów i tworzenie dokumentacji technicznej
kontakt przez PUP - 2017-07-14 - Ryki (lubelskie)

OPERATOR MASZYN CZYSZCZĄCYCH - od 2 000 PLN

Brak danych
kontakt przez PUP - 2017-08-18 - Starachowice (świętokrzyskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 000 PLN

dowóz materiałów na budowy, dowóz pracowników na budowy
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Ustjanowa Górna (podkarpackie)

MŁODSZY KUCHARZ - od 1 400 PLN

Pomoc w przygotowywaniu i wydawaniu posiłków kuchni bengalskiej/arabskiej. Wykonywanie innych czynności pomocowych w kuchni.
kontakt przez PUP - 2017-01-16 - Sokołów Podlaski (mazowieckie)

ŚLUSARZ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Końskie (świętokrzyskie)

PRACOWNIK STACJI PALIW - od 1 850 PLN

dbałość o należytą obsługę klienta, sprzedaż i ekspozycja towarów, dbałość o prestiż i dobre imię firmy, rzetelne i efektywne wykonywanie pracy, wykonywanie poleceń przełożonego, obsługa stacji paliw według ww. reguł
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Rogoźno (wielkopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

Remontowe roboty budowlane (murowanie, tynkowanie, glazura, docieplenia itp). Wynagdodzenie do uzgodnienia, zależne od umiejętności i doświadczenia.
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ UZDATNIANIA I DEMINERALIZACJI WODY - od 1 850 PLN

obsługa urządzenia stacja uzdatniania wody, napowietrzanie, filtrowanie, dezynfekcja wody, doprowadzanie wody do właściwych parametrów, obserwowanie pracy urządzeń, odczyt wskazań przyrządów pomiarowych, dokonywanie odpowiednich wpisów do dziennika eksploatacyjnego
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Łaszczów (lubelskie)

MONTER SIECI WODNYCH I KANALIZACYJNYCH - do 2 010 PLN

montaż przewodów wodociągowych i kanalizacyjnych, sprawdzanie szczelności przewodów, praca fizyczna
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Swędzieniejewice (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 000 PLN

Przedstawiciel handlowy - dystrybucja towarów pakistańskich, indyjskich na ry EU. Zwieranie umów, rklamacje, transfer, szukanie nabywców na terenie UE.
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Łódź (łódzkie)

STARSZY KSIĘGOWY - od 3 200 PLN

Fakturowanie i księgowanie dokumentów na rachunkach klientów, bezpośredni kontakt z klientem rosyjsko języcznym
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

w/z
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Złotoryja (dolnośląskie)

OPIEKUNKA W ŻŁOBKU / KLUBIE DZIECIĘCYM - od 1 850 PLN

opieka nad dziećmi
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Zduńska Wola (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

poznanie programu "Poltax", wprowadzanie do bazy komputerowej dokumnetów składanych przez podatników
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Mikołów (śląskie)

MAGAZYNIER - od 13 PLN

Przyjmowanie i wydawanie towarów na podstawie dowodów rozchodowych.Sporządzanie odpowiedniej dokumentacjiObsługa skanera magayznowego, załadunek i rozładunek zmaówień.Samodzielna obłsuga systemu magazynowego.Praca fizyczna - podnoszenie ciężarów.
kontakt przez PUP - 2017-07-10 - Łódź (łódzkie)

TOKARZ, OPERATOR MASZYN CNC, FREZER - 997,4 PLN

umiejętne czytanie rysunku technicznego, nauka obsługi przyrządów pomiarowych, nauka odpowiedniego mocowania elementów obrabianych na maszynie, programowanie maszyn CNC, dobór parametrów skrawania, obróbka elementów na maszynie, przestrzeganie zasad BHP
kontakt przez PUP - 2017-04-28 - Osie (kujawsko-pomorskie)

TESTER OPROGRAMOWANIA KOMPUTEROWEGO - od 6 000 PLN

zgodne ze stanowiskiem: wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe; doświadczenie zawodowe: min. półroczne, preferowane 2 letnie, umiejętności: , znajomość techniki manualnego/automatycznego testowania aplikacji QA, HTML i Java Script (plany testowania, przypadki testowe), znajomość teorii podstaw testowania( rodzaje testów, metody ich organizacji), znajomość warstwy protokołu TCP/IP; znajomość języka rosyjskiego i angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B2. Ogólny zakres obowiązków: analiza jakości oprogramowania w systemach IT, aplikacjach webowych i desktopowych oraz w warstwie protokołów sieciowych, opracowywanie scenariuszy testowania , przygotowanie dokumentacji technicznej, raportów i poprawek (.net/Java),obsługa kontrahentów m. in. z Federacji Rosyjskiej, UE, USA i Kanady.
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Lublin (lubelskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ STEROWANYCH NUMERYCZNIE - od 1 850 PLN

obsługa urządzeń
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Głubczyce (opolskie)

MURARZ - od 1 750 PLN

murowanie, tynkowanie,montaż rusztowań,zbrojenie
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Polski Konopat (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH) - od 1 750 PLN

Rozładunek i załadunek materiałów budowlanych oraz aut dostawczych.
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Drzewce (wielkopolskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI RUCHU TURYSTYCZNEGO - 997,4 PLN

obsluga turystów odwiedzającch obiekty, udzialanie informacji na temat atrakcji turystycznych, sprzedaż pamiątek, biletów, udział w targach turystycznych oraz imprezach promujących obiekt
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Pszczyna (śląskie)

kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Łowicz (łódzkie)

REFERENT UBEZPIECZEŃ - 997,4 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Sokołów Podlaski (mazowieckie)

INZYNIER OPROGRAMOWANIA - od 4 000 PLN

Nadzór oraz opracowywanie wdrażania nowych technologii informatycznych, ścisła współpraca z zespołem informatycznym.
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Łódź (łódzkie)