Praca HANDLOWIEC Sitowa kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Sitowa, powiat: opoczyński, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
rejestrowanie sprzedaży towarówwystawianie faktursprzedaż przez Allegro

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sitowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: opoczyński

Zawód: technik handlowiec*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Armii Krajowej 2a, 26-300 Opoczno, powiat: opoczyński, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: opoczyński

Gmina pracodawcy: Opoczno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Opoczno

Ulica pracodawcy: Armii Krajowej

Numer budynku pracodawcy: 2a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik handlowiec*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 30.11.2015

Podobne oferty pracy

SPAWACZ - od 1 850 PLN

Spawanie elementów metalowych, montaże
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Piła (wielkopolskie)

MŁODSZY KUCHARZ - od 1 100 PLN

pomoc w przygotowywaniu potraw i napojów w barze orientalnym, przyrządzanie potraw wietnamskich
kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Uzupełnienie prac interwencyjnych z Art 49 Prace związane z wykończeniem , fizowanie, malowanie, szpachlowanie
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Stróża (małopolskie)

PRACOWNIK BIURA PODRÓŻY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Poznań (wielkopolskie)

HYDRAULIK - od 1 850 PLN

wykonywanie prac hydraulicznychwykształcenie zawodowe - hydraulikmoże być osoba do przyuczeniarej. na 29.02.2016, II profil
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Daniszyn (wielkopolskie)

DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY - STOLARZ (UZUP. 26/RPO WSL/ 2015) - do 2 000 PLN

składanie mebli na warsztacie, montaż mebli u klienta
kontakt przez PUP - 2017-01-02 - Świętochłowice (śląskie)

KURIER - 2 000 - 2 800 PLN

Odbiór i doręczanie przesyłek ( paczki expres do 31 kg).
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK SALI SPRZEDAŻY (OBSŁUGA WĘDZARNI) - od 1 850 PLN

pracownik sali sprzedaży (obsługa wędzarni)
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Śrem (wielkopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Wierzchowisko (małopolskie)

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru
Media Expert - 2016-10-07 - Opoczno (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 10,42 PLN

Przygotowywanie i sprzedaż produktów, utrzymanie czystości stanowiska pracy, pomieszczeń, sprzętów, sali restauracyjnej, prace porządkowe w restauracji i na terenie zewnętrznym restauracji
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Kolbuszowa (podkarpackie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Zawiercie (śląskie)

ŚLUSARZ (N) - do 1 850 PLN

wykonywanie bram, krat, ogrodzeń, altan, śmietników, schodów orwa wszystkich prac związanych ze stolarką
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Słupno (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH - od 3 000 PLN

obsługa maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych, obsługa wózka i in.
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

BARMAN - od 1 850 PLN

- obsługa klientów, praca przy barze
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Starogard Gdański (pomorskie)

TYNKARZ (Z) - do 1 050 PLN

Tynkarz
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Sukmanie (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

Nauka: OBSŁUGI KLIENTA, OBSŁUGI KASY FISKALNEJ, EKSPONOWANIA TOWARU
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Konin (wielkopolskie)

kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Złotoryja (dolnośląskie)

MONTER KONSTRUKCJI ALUMINIOWYCH - 3 000 - 3 500 PLN

montaż konstrukcji aluminiowych.
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Barcice (małopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Kłodzko (dolnośląskie)

SZWACZKA - od 925 PLN

- obsługa maszyny dwuigłowej (stębnówka),- obsługa maszyny ramieniowej,- obsługa stanowiska prasowalniczego.
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK DZIAŁU KADR - 997,4 PLN

prowadzenie akt osobowych, naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie dokumentacji zwiazanej z zatrudnieniem
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - od 1 850 PLN

Prace w dziale finansowym, wystawianie faktur, obsługa procesów rekrutacyjnych,przygotowywanie dokumentów do biura rachunkowego, doradztwo w zakresie leasingu., dla osób zarejestrowanych w Urzedzie do 30 roku życia
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Jarosław (podkarpackie)

MISTRZ ZMIANY W DZIALE PODUKCJI - do 1 402 PLN

Pracownik produkcji układów elektronicznych z doświadczeniem w prototypowaniu układów wysokiej integracji. Około 80 godzn pracy miesięcznie.
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Wrocław (dolnośląskie)

FRYZJER DAMSKO - MĘSKI - od 1 850 PLN

Wykonywanie usług fryzjarskich z zakresu strzyżenia, mycia, czesania i farbowania włosów.WYMAGANIA: wykształcenie zasadnicze zawodowe, umiejętność wykonywania usług fryzjerskich.
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Pruchnik (podkarpackie)

ZAOPATRZENIOWIEC - 997,4 PLN

zaopatrzenie w towar warsztaty i sprzedaż detaliczna części samochodów.
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Zambrów (podlaskie)

POMOCNIK MLECZARSKI - od 1 850 PLN

wykonywanie pracy na produkcji- wyroby nabiałowe. Refundacja części kosztów do 30 roku życia.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Łask (łódzkie)