Praca HANDLOWIEC Sandomierz ANetConnect Kadir Abdul

Poleasingowe używane laptopy.

Milberta 2a, 27-600 Sandomierz, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: pozyskiwanie nowych klientów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 880 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
wynagrodzenie 2800 zł/butto/ + premia od pozyskanego klienta od 80zł do 200zł.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sandomierz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sandomierski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sandomierz

Zawód: przedstawiciel handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 880 PLN

Data zakończenia pracy: 24.04.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0:
Przedstawiciel handlowy (wymagany staż - lata: 1)

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat)

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: prawo jazdy kat B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane doświadczenie min. 1 rok w branży, pracodawca zapewnia samochód służbowy, telefon służbowy, tablet i laptop. Kontakt z pracodawcą: telefoniczny 605 141 244, CV należy przesyłać na adres e-mail biuro (at) aizon.pl, skierowanie

Nazwa pracodawcy: ANetConnect Kadir Abdul

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

K.K.Baczyńskiego 9/37, 27-600 Sandomierz, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
kontakt z pracodawcą: telefoniczny 605 141 244, CV należy przesyłać na adres e-mail biuro (at) aizon.pl, skierowanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: sandomierski

Gmina pracodawcy: Sandomierz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sandomierz

Ulica pracodawcy: K.K.Baczyńskiego

Numer budynku pracodawcy: 9

Profil działalności pracodawcy: działalnosc w zakresie telekomunikacji

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

Zawód wykonywany przez pracownika: przedstawiciel handlowy