Praca HANDLOWIEC Osieka kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Osieka, powiat: bartoszycki, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: obsługa klientów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Korzeniewska Marlena

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Osieka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bartoszycki

Zawód: specjalista do spraw sprzedaży

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 14.04.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach

Grota Roweckiego 1, 11-200 Bartoszyce, powiat: bartoszycki, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: wniosek o refundacje na osób do 30 roku życia

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: bartoszycki

Gmina pracodawcy: Bartoszyce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bartoszyce

Ulica pracodawcy: Grota Roweckiego

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista do spraw sprzedaży

MURARZ/RPO WYP. LUB DOP. SXT PR UM NR 145/2015 - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Ulim (lubuskie)

ANALITYK KOSZTÓW ZAPASÓW - od 9 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem: wykształcenie wyższe; umiejętności: zaawansowana znajomość MS OFFICE, Sap, NESSOFT, IC-ACCOUNTING; doświadczenie zawodowe min. 2 lata w dziale księgowości w przedsiębiorstwie międzynarodowym, znajomość języków obcych angielski i rosyjski w stopniu biegłym. Ogólny zakres obowiązków: analiza kosztów produkcyjnych oraz kosztów związanych z produkcją, analiza kosztów produktów biorących udział w cyklu produkcyjnym, analiza cyklu produkcyjnego w aspekcie kosztowym w celu optymalizacji kosztów produkcji. Wykonywanie raportów, zestawień i analiz na potrzeby innych działów w organizacji, kontrolowanie budżetu produkcji.
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 925 PLN

prace budowlane- stolarstwo, murowanie
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Mikołów (śląskie)

SPRZEDAWCA NA TELEFON - od 950 PLN

sprzedaż produktów przez telefon, informowanie o produktach, obsługa poczty elektronicznej w języku wietnamskim
kontakt przez PUP - 2015-12-17 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH- REFERENT/STAŻ - 997,4 PLN

przyjmowanie i ocena wniosków kredytowych
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Opole Lubelskie (lubelskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - 997,4 PLN

- obsługa dokumentacji posprzedażowej- obsługa klienta- przygotowywanie ofert ubezpieczeniowych
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Odargowo (pomorskie)

PLANISTA - 997,4 PLN

Planista
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Stalowa Wola (podkarpackie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

Osobista i telefoniczna rejestracja pacjenta do poradni POZ oraz poradni specjalistycznych. Prowadzenie dokumentacji medycznej, obsługa komputera w zakresie programu do rozliczeń z NFZ. Archiwizacja danych, obsługa sprzętu biurowego.
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Wieliszew (mazowieckie)

ASYSTENT KIEROWNIKA BUDOWY - 997,4 PLN

prowadzenie dokumentacji budowy, asystowanie przy nadzorze nad budową, przygotowywanie zgłoszeń rozpoczęcia i zakończenia robót budowlanych, przygotowywanie dokumentacji na zajęcie paa drogowego, sporządzanie harmonogramu robót, składanie i odbieranie wniosków z urzędów
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Oława (dolnośląskie)

MONTER MEBLI - od 1 850 PLN

Montaż mebli u klienta.
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 500 PLN

wykonywanie prac polowych w gosp.sadowniczym, zbiór i sortowanie owoców, sadzenie drzewek, obsługa maszyn i urządzeń sadowniczych, cięcie sadu.
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Piekiełko (mazowieckie)

REFERENT DS. KSIĘGOWYCH - 997,4 PLN

przyjmowanie dokumentów,ksiegowanie,sporządzanie rejestrów,prowadzenie korespondencji
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Chrzanów (małopolskie)

PAKOWACZKA - do 10,7 PLN

pakowanie plastikowych pojemników na żywność, etykietowanie, układanie, szeregowanie wyrobów
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Ostaszewo (kujawsko-pomorskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

Szycie z dzianiny (konfekcja damska, męska)
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Łódź (łódzkie)

SPECJALISTA SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - od 1 850 PLN

sprzedaż systemów alarmowych i telewizji przemysłowej za pośrednictwem Allegro; obsługa magazynu, pakowanie i kompletowanie zamówień
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Chorzów (śląskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

Montowanie, demontowanie konstrukcji stalowych, montaż i naprawa elementów metalowych.
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Stara Wojska (łódzkie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 1 900 PLN

budowa montaż szalunków, przewóz urzadzeń oraz pracowników
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Zgierz (łódzkie)

REFERENT DS. ADMINISTRACYJNO-BIUROWYCH/ INFORMATYK - 997,4 PLN

obsługa urządzeń biurowych, prowadzenie dzienników ewidencji, udzielanie technicznego wsparcia użytkownikom, pomoc w ocenie eksploatacji sprzętu teleinformatycznego, pomoc w obsłudze systemów informatycznych
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Mikołów (śląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Wołomin (mazowieckie)

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH - od 1 850 PLN

montaż sieci, urządzeń i instalacji sanitarnych
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Kraków (małopolskie)

ROBOTNIK - PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

pielęgnacja zieleni osiedlowej
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Wyrzysk (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

sprzedaż pieczywa
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 200 PLN

Sprzątanie terenu budowy, rozkładanie materiałów, praca na terenie całego kraju
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż systemów dociepleń; barwienie gruntów, tynków oraz farb.
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Myślenice (małopolskie)

MŁODSZY KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

Wprowadzanie danych do ewidencji księgowej
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Kraków (małopolskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO (DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY) - od 1 850 PLN

produkcja garmażeryjna (zapiekanki, pierogi, krokiety, pizza, snacki), przygotowywanie ciast, ważenie, formowanie, schładzanie, opiekanie lub smażenie, przygotowywanie nadzień,mycie, rozdrabnianie lub mielenie jarzyn,produkcja lodów (stawianie bazy lodowej, frezowanie lodów, dekorowanie)
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Libusza (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW RACHUNKOWOŚCI - 997,4 PLN

Prowadzenie rachunkowości WSP S.A. zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami, bieżące prowadzenie księgowości oraz sprawozdawczości finansowej;
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Tarnowskie Góry (śląskie)

STAZ/TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

- szkolenie BHP i p.poż. - zapoznanie się z organizacją pracy w księgowości- weryfikacja faktur pod względem prawidłowości- organizowanie poczty przychodzącej/ wychodzącej- kontakt z klientami/ kontrahentami w j. angielskim/ niemieckim- księgowanie dokumentów w programie Rewizor
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Nowa Sól (lubuskie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI WYROBÓW Z DRUTU,LIN,SIATEK I KABLI - od 1 850 PLN

zmiana ustników w zalezności od średnicy pancerza;ustawianie długości ciecia;obsługa automatu
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Częstochowa (śląskie)