Praca HANDLOWIEC Legnica BSK RETURN S.A. o / Legnica

Ścinawska 5, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Aktywne pozyskiwanie nowych klientów wbranży złomowej i stalowej, - analiza rynku podkątem potencjału rozwoju sprzedaży -doradztwo techniczne i przygotowywanie oferthandlowych - realizacja założonej strategii icelów sprzedażowych - raportowanie wynikówpracy zgodnie z przyjętymi standardam

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Legnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Legnica

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Legnica

Zawód: przedstawiciel handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy b

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Doświadczenie zawodowe - 2 lata w zawodzie handlowca. Umiejętności -skutecznej sprzedaży i negocjacji. Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.

Nazwa pracodawcy: BSK RETURN S.A. o / Legnica

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Kontakt osobisty Legnica, ul. Ścinawska 5, osoba do kontaktu Pani Aleksandra Miłek

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, Termin: Kontakt osobisty Legnica, ul. Ścinawska 5, osoba do kontaktu Pani Aleksandra Miłek

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Legnica

Gmina pracodawcy: Legnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Legnica

Ulica pracodawcy: Ścinawska

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: przedstawiciel handlowy