Praca HANDLOWIEC - DORADCA TECHNICZNY DO SPRZEDAŻY CZĘŚCI ZAMIENNYCH Rzeniszów KETRAL CONSTRUCTION PARTS AND EQUIPMENT - Bartłomiej Łopata

Zielona 2, 42-350 Rzeniszów, powiat: myszkowski, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Obsługa klientów krajowych i zagranicznych; Tworzenie ofert handlowych i przygotowanie dokumentów sprzedaży; Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych części; Obsługa internetowych portali/serwisów ogłoszeniowych; Realizacja planów sprzedażowych; Pozyskiwanie nowych Klientów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
HANDLOWIEC - DORADCA TECHNICZNY DO SPRZEDAŻY CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rzeniszów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: myszkowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Koziegłowy

Zawód: specjalista do spraw sprzedaży

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), techniczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: niemiecki, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. „B”

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: inicjatywa, zaangażowanie, otwartość;

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: doskonała organizacja pracy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: systematyczność

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
umiejętność pozyskiwania i analizowania zagadnień technicznych tzw. zmysł techniczny

zaawansowana znajomość internetu i urządzeń biurowych

motywacja do uczenia się i chęci poszerzania kompetencji

doświadczenia w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze Klienta

Nazwa pracodawcy:
KETRAL CONSTRUCTION PARTS AND EQUIPMENT - Bartłomiej Łopata

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: myszkowski

Gmina pracodawcy: Koziegłowy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rzeniszów

Ulica pracodawcy: Zielona

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista do spraw sprzedaży

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 19.11.2015