Praca GRAFIK KOMPUTEROWY Sępólno Krajeńskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "KAM-EKO" Sp. z o.o.

Komierowska 21, 89-400 Sępólno Krajeńskie, powiat: sępoleński, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
Grafik komputerowy- tworzenie strony internetowej, obróbka zdjęć, obsługa sklepów internetowych (praca w domu przy komputerze)

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: GRAFIK KOMPUTEROWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sępólno Krajeńskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sępoleński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sępólno Krajeńskie

Zawód: pozostali projektanci grafiki i multimediów

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: umiejętność obsługi komputera

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "KAM-EKO" Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim

Chojnicka 8, 89-430 Kamień Krajeński, powiat: sępoleński, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: 13.01.2016r.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: sępoleński

Gmina pracodawcy: Kamień Krajeński

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kamień Krajeński

Ulica pracodawcy: Chojnicka

Numer budynku pracodawcy: 8

Profil działalności pracodawcy: Produkcja wyrobów z drutów

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali projektanci grafiki i multimediów