Praca GRAFIK KOMPUTEROWY MULTIMEDIÓW Kielce Playada Sp. z o. o.

Wystawowa 2, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
Przygotowywanie grafiki na potrzeby stron www, przygotowywanie projektów do druku (ulotki, wizytówki, plakaty).

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: GRAFIK KOMPUTEROWY MULTIMEDIÓW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kielce

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kielce

Zawód: grafik komputerowy multimediów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Praktyczna znajomość programów graficznych, umiejętność przygotowywania grafiki na potrzeby projektów www, znajomość technologii flash, praktyczna znajomość co najmniej jednego programu graficznego klasy Photoshop, Photopaint, PicturePublisher, umiejętność pracy z projektami wektorowymi (CorelDraw), znajomośc podstawowych narzędzi webmasterskich, znajomość HTML,CSS Jawascript, orientacja w językach skryptowych ( PHP, Javascript), znajomość języka angielskiego.

Nazwa pracodawcy: Playada Sp. z o. o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Wskazany kontakt osobisty po uprzednim kontakcie telefonicznym 660-620-776 w godz. 8.00-15.00 lub e-mail: mbaran (at) solex.com.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: Wystawowa

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: grafik komputerowy multimediów