Praca GRAFIK KOMPUTEROWY Lipce kontakt przez PUP

Stanowisko: GRAFIK KOMPUTEROWY

Wynagrodzenie: do 2 200 PLN

Zakres obowiązków: Opracowywanie projektów graficznych. Obsługa urządzeń kopiująco - drukujących. Obsługa klienta.

Data publikacji: 2016-02-11

Lokalizacja: Lipce (dolnośląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Lipce, powiat: legnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Opracowywanie projektów graficznych. Obsługa urządzeń kopiująco - drukujących. Obsługa klienta.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 2 200 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GRAFIK KOMPUTEROWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lipce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: legnicki

Zawód: projektant grafiki

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 2 200 PLN

Data zakończenia pracy: 14.05.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, informatyczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: umiejętność obsługi ksero

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
umiejętność opracowywania projektów graficznych

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Oferta ważna od dnia 12.02.2016r. do dnia 17.02.2016r. Częstotliwość kontaktu z pracodawcą 1 x na 3 dni.Oferta pracy w ramach refundacji części kosztów poniesionych na wynagrodzenie, nagrody oraz skł. na ubezp. społ. skierowanego bezrobotnego do 30 roku życia - Art. 150f

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

Andersa 2, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Legnica

Gmina pracodawcy: Legnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Legnica

Ulica pracodawcy: Andersa

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: projektant grafiki