Praca GRAFIK-INFORMATYK Łęka Opatowska "IDŹCZAK-MEBLE" Firma P-H-U Roman Idźczak

Kępińska 5, 63-645 Łęka Opatowska, powiat: kępiński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Projektowanie stron interetowych, wymagana znajomość programów graficznych. Wynagrodzenie do uzgodnienia.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: GRAFIK-INFORMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łęka Opatowska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kępiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Łęka Opatowska

Zawód: projektant grafiki stron internetowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Projektant grafiki stron internetowych

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: "IDŹCZAK-MEBLE" Firma P-H-U Roman Idźczak

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Kontakt pod nr telefonu: 509 872 741 lub (62) 79 12 100.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kępiński

Gmina pracodawcy: Łęka Opatowska

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łęka Opatowska

Adres strony pracodawcy: www.idzczak-meble.pl

Ulica pracodawcy: Kępińska

Numer budynku pracodawcy: 5

Profil działalności pracodawcy: Produkcja pozostałych mebli

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Zawód wykonywany przez pracownika: projektant grafiki stron internetowych

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 21.01.2016

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż towarów w branży piekarniczo - cukierniczej, wymagana znajomość obsługi kasy fiskalnej oraz doświadczenie.
P.W. MYSZOR PAWEŁ - 2016-01-25 - Kępno (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 1 850 PLN

Przewóz mleka i przetworów mlecznych. Transport na terenie kraju. Trasy 1 dniowe. Wymagany kurs na przewóz rzeczy, karta kierowcy, aktualne psychotesty (wynagrodzenie do uzgodnienia).
OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W KOLE - 2016-07-27 - Kępno (wielkopolskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

Naprawa pojazdów samochodowych
P.P.U.H. "GABI Jerczyńscy" Sp. j. - 2016-01-27 - Piaski (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 3 000 PLN

obsługa magazynu mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Kępno (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Rozładunek towaru (Informacje w dziale kadr)
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Kępno (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Obsługa stanów magazynowych - przyjęcie i wydawanie towaru płytek i materiałów budowlanych, dowóz towaru do klienta, prawo jazdy B
"ŚWIAT PŁYTEK" MACIEJ JANKOWY - 2015-12-31 - Kępno (wielkopolskie)

PRACOWNIK KOLEKTURY - od 1 650 PLN

Przyjmowanie zakładów od klientów, obsługa komputerowego systemu sprzedaży, przyjmowanie opłat za złożone zakłady, wypłata wygranych. Wymagane świadectwo o niekaralności.
TOTOLOTEK S.A. - 2016-04-22 - Kępno (wielkopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 500 PLN

Prace rozbiórkowe, malarskie, gipsowanie
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Kępno (wielkopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

Naprawa samochodów do 3,5 t i powyżej 3,5 t.
"IDŹCZAK-MEBLE " Firma P.H.U. Roman Idźczak - 2016-07-05 - Łęka Opatowska (wielkopolskie)

Obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, przyjmowanie towaru, wycena towaru. Mile widziane doświadczenie
P.P.H.U. Ciesielski Jakub - 2016-03-17 - Rzetnia (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 12 000 PLN

Transport międzynarodowy, przewóz różnego rodzaju towarów w zależności od zamówienia. Praca na terenie Europy Zachodniej, Wielkiej Brytanii, Irlandii. Rozkład czasu pracy: system 4/1. Wynagrodzenie: podstawa (ok. 7000 zł netto) + diety. Doświadczenie zawodowe mile widziane.
P.P.H.U. MILINKIEWICZ - 2016-06-09 - Kępno (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA/KUCHARKA - od 925 PLN

Przygotowywanie i wydawanie posiłków. Wymagane prawo jazdy kat. B.
P.H.P.U "ALF" Juszczak Anna - 2016-09-26 - Mianowice (wielkopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 10 PLN

Mycie samochodów; pastowanie i polerowanie karoserii; mycie szyb, elementów plastikowych i gumowych.
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "GRIB" Grzegorz Baraniak - 2016-06-17 - Bralin (wielkopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 12 PLN

Pomoc przy montażu ogrodzeń panelowych (również do przyuczenia). Wynagrodzenie: 12 zł brutto/godz.
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE „ KOW-BUD” SŁAWOMIR KOWALCZY - 2016-10-25 - Mroczeń (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA MAŁEJ GASTRONOMII - od 1 850 PLN

Sprzedaż kurczaków z rożna oraz dań fast-food.
PAWLO JOANNA ŁUKASZ - 2016-10-24 - Kępno (wielkopolskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

Szycie elementów materiałów tapicerskich. Wynagrodzenie do uzgodneinia.
STOLMER Henryk Jarych - 2016-10-17 - Mroczeń (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

Soprzedaż w sklepie odzieżowym. Mile widziane doświadczenie. Praca 4 godz. dziennie między 9-17 (do uzgodnienia).
SKLEP ODZIEŻOWY "ELA" - 2016-05-09 - Kępno (wielkopolskie)

PRACOWNIK DO KLEJENIA MATERACY - od 1 850 PLN

Klejenie materacy
PPUH IWOPOL Iwona Habrajska - 2016-11-03 - Bralin (wielkopolskie)

KIEROWCA C+E - 1 850 - 2 000 PLN

Przewóz materiałów budowlanych w transporcie krajowyjm, wymagane aktualne badania psychologiczne, karta kierowcy, kurs na przewóz rzeczy. Wymagane prawo jazdy kat. : B, C, C+E. Doświadczenie zawodowe mile widziane. Praca na terenie województwa wielkopolskiego, łódzkiego i dolnośląskiego.
Kępińskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe S.A. - 2016-07-05 - Kępno (wielkopolskie)

BETONIARZ/ZBROJARZ - od 1 850 PLN

Wykonywanie zbrojeń i materiałów budowlanych z betonu. Umiej ętność obsługi maszyny zbrojarskiej
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Kępno (wielkopolskie)

LAKIERNIK MEBLOWY - od 1 850 PLN

malowanie bejcą i lakierem surowych szkieletów krzeseł i stołów
WŁODZIMIERZ NIEDŹWIECKI F.T.U.H. "DAGMAL'' - 2016-11-22 - Bralin (wielkopolskie)

INFORMATYK - od 1 850 PLN

Prowadzenie sklepu internetowego, sprzedaż towarów (pianki akustyczne, materace) na portalach aukcyjnych. Wymagana znajomość programów Corel, AutoCAD lub Photoshop.
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA Jarosław Górecki - 2016-03-22 - Kępno (wielkopolskie)

KASJER/SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa kasy fiskalnej; obsługa klientów; przyjmowanie i rozkładanie towaru w sklepie; dbanie o czystość i porządek w sklepie. Doświadczenie zawodowe mile widziane.
Firma Handlowo - Usługowa Patrycja WIelgoś - 2016-07-15 - Kępno (wielkopolskie)

TAPICER - od 1 850 PLN

Produkcja mebli tapicerowanych.
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE '' WIŚNIEWSKI'' SP.J. - 2016-08-01 - Świba (wielkopolskie)

DZIENNIKARZ - od 1 850 PLN

Kolportaż gazet, przyjmowanie i wprowadzanie ogłoszeń drobnych, wsparcie sekretariatu redakcji Twojego Pulsu Tygodnia w Kępnie, zbieranie i redagowanie informacji prasowych.
JUR - PRESS Jerzy Bińczak - 2016-03-02 - Kępno (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT. C - od 1 850 PLN

Przewóz mleka i przetworów mlecznych. Transport na terenie kraju. Trasy 1 dniowe. Wymagany kurs na przewóz rzeczy, karta kierowcy, aktualne psychotesty.
OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W KOLE - 2016-10-11 - Kępno (wielkopolskie)

RECEPCJONISTA - od 925 PLN

Obsługa recepcji klubu sportowego. Mile widziana obsługa kasy fiskalnej oraz zainteresowania sportowe.
RAKIETOMANIA Maciej Standziak - 2016-05-05 - Chojęcin-Parcele (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 750 PLN

Rozwożenie pieczywa.
Piekarnia Tadeusz Baliński Perzów - 2015-12-02 - Perzów (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA - od 925 PLN

Utrzymywanie porządku i czystości w budynku, sprzątanie pomieszczeń biurowych. Mile widziane osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Kępno (wielkopolskie)