Praca GRAFIK-INFORMATYK Łęka Opatowska "IDŹCZAK-MEBLE" Firma P-H-U Roman Idźczak

Kępińska 5, 63-645 Łęka Opatowska, powiat: kępiński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Projektowanie stron interetowych, wymagana znajomość programów graficznych. Wynagrodzenie do uzgodnienia.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: GRAFIK-INFORMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łęka Opatowska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kępiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Łęka Opatowska

Zawód: projektant grafiki stron internetowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Projektant grafiki stron internetowych

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: "IDŹCZAK-MEBLE" Firma P-H-U Roman Idźczak

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Kontakt pod nr telefonu: 509 872 741 lub (62) 79 12 100.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kępiński

Gmina pracodawcy: Łęka Opatowska

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łęka Opatowska

Adres strony pracodawcy: www.idzczak-meble.pl

Ulica pracodawcy: Kępińska

Numer budynku pracodawcy: 5

Profil działalności pracodawcy: Produkcja pozostałych mebli

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Zawód wykonywany przez pracownika: projektant grafiki stron internetowych

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 21.01.2016

Podobne oferty pracy

MAGAZYNIER - od 3 000 PLN

obsługa magazynu mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Kępno (wielkopolskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 1 850 PLN

Zbijanie stelaży meblowych (doświadczenie zawodowe mile widziane)
Produkcja-Handel "DOR - KAR" Karol Tomalik - 2016-08-10 - Joanka (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Pakowanie mebli; obsługa stanów magazynowych . Również do przyuczenia.
REWITEX ZAKŁAD STOLALSKO TAPICERSKI WITOLD WĄSIAK OPATÓW - 2016-07-26 - Łęka Opatowska (wielkopolskie)

KONTROLER JAKOŚCI - 3 000 - 4 000 PLN

Kontrola jakości w toku produkcji NDT wykonania robót spawalniczych; dokumentowanie przeprowadzonych kontroli i badań; ocena wyrobu gotowego, kontrola i kompletacja dokumentów jakościowych; opracowywanie dokumentacji jakościowej dla klienta, nadzorowanie reklamacji; przygotowanie dokumentacji powykonawczej do odbiorów klienta oraz UDT; uczestniczenie w odbiorach częściowych robót pod dany projekt. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie wytwarzającej konstrukcje stalowe/ urządzenia ciśnieniowe. Wymagane: wiedza z zakresu obowiązujących przepisów m.in. ustawy o dozorze technicznym, dyrektywy ciśnieniowej PED 97/23/WE; znajomość procesów spawalniczych oraz systemu zarządzania jakością w spawalnictwie wg normy PN-EN ISO 3834-2; bardzo dobra znajomość rysunku technicznego; bardzo dobra obsługa komputera a w szczególności programów takich jak MS Word MS Exel AutoCAD; znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym i dyspozycyjność do wyjazdów zagranicznych będzie dodatkowym atutem.
INTOP Sp. z o.o. - 2017-03-22 - Rychtal (wielkopolskie)

OPERATOR MASZYNY CNC - od 1 850 PLN

Obsługa maszyny CNC do drewna, podstawy programowania
CHOJMEX ROMAN MOŚ - 2016-06-16 - Chojęcin (wielkopolskie)

DZIENNIKARZ - 1 850 - 2 500 PLN

Zbieranie i redagowanie informacji prasowych.
JUR - PRESS Jerzy Bińczak - 2016-08-31 - Kępno (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA/GRAFIIK - od 2 000 PLN

Sprzedaż detaliczna, rozmowa z klientami hurtowymi, sporządzanie ofert, obsługa lasera, tworzenie projektów graficznych. Mile widziana znajomość obsługi programu COREL
P.H.U. "BIURO PLUS" Waligóra Anna - 2016-03-09 - Kępno (wielkopolskie)

HYDRAULIK - od 4 200 PLN

Montaż, naprawa i konserwacja instalacji CO. Wynagrodzenie: 3000 zł netto. Doświadczenie zawodowe mile widziane.
"NOWAK Okucia Meblowe Spółka z ograniczoną odpowiedzialności - 2016-11-23 - Olszowa (wielkopolskie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

Spawanie elementów metalowych. Wymagana książeczka spawacza
Zakład Metalowy "METALEX" Dziergwa Roman - 2016-09-02 - Grębanin (wielkopolskie)

HYDRAULIK - od 1 850 PLN

Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, C.O. Doświadczenie zawodowe mile widziane.
Usługi hydrauliczne HYDRO-POL Daniel Polewski - 2016-10-10 - Kępno (wielkopolskie)

KASJER HANDLOWY - od 1 850 PLN

sprzedaż paliwa obsługa kasy fiskalnej, obsługa sklepu
PPH"GORTEX" Stacja Paliw STATOIL Łęka opatowska - 2016-01-27 - Łęka Opatowska (wielkopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 15 PLN

Mycie samochodów; pastowanie i polerowanie karoserii; mycie szyb, elementów plastikowych i gumowych.Wynagrodzenie: 15 zł brutto/godz.
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "GRIB" Grzegorz Baraniak - 2016-09-23 - Bralin (wielkopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY DO SPRZĄTANIA - od 1 200 PLN

Wykonywanie prac porządkowych, sprzątanie na zewnątrz budynków, grabienie.
kontakt przez PUP - 2016-12-08 - Kępno (wielkopolskie)

MAGAZYNIER/ZAŁADUNKOWY - od 3 000 PLN

Obsługa stanów magazynowych, przyjęcie i wydawanie towaru.
FURSELL TRADING Abram Kamil - 2016-04-29 - Kępno (wielkopolskie)

MURARZ/POMOCNIK MURARZA - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac remontowo-budowlanych. MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE.
Zakład Usług Budowlanych "DOMAT" Andrzej Trawiński - 2016-12-15 - Kępno (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT. C - od 1 850 PLN

Przewóz mebli w transporcie międzynarodowym.
PPHU MEBLOHAND LEONARD BRAUN - 2016-07-27 - Jankowy (wielkopolskie)

GRAFIK- INFORMATYK - do 2 000 PLN

administracja serwisu WWW, FB, praca w systemie Presta Shop. Allegro, obroka zdjęć, dodoawanie i aktualizowanie bazy danych produktów, wizualizacja, wsparcie graficzne działu sprzedaży
ZUH "ROS-BUD" - 2016-08-02 - Wolbrom (małopolskie)

STOLARZ - od 1 750 PLN

Produkcja mebli. Wymagane doświadczenie.
FURSELL TRADING Abram Kamil - 2015-12-03 - Kępno (wielkopolskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I CIĘŻAROWYCH - od 1 850 PLN

Naprawa samochodów osobowych i ciężarowych.
CAR SERWIS RAFAŁ KOWALCZYK - 2016-03-01 - Mroczeń (wielkopolskie)

LOGISTYK/PRACOWNIK MAGAZYNU - od 3 000 PLN

Obsługa stanów magazynowych
DROP S. A. - 2016-09-05 - Kępno (wielkopolskie)

TAPICER - od 1 750 PLN

Produkcja mebli tapicerowanych
"CHOJMEX" Moś Roman - 2015-12-11 - Chojęcin (wielkopolskie)

STOLARZ/POMOCNIK STOLARZA - od 2 000 PLN

Produkcja mebli
DELUXE MEBLE Ajmal Shazaddha - 2017-03-13 - Perzów (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

Pomoc w przygotowywaniu posiłków
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe OAZA s.c. - 2017-02-10 - Kępno (wielkopolskie)

GŁÓWNY SPAWALNIK/INŻYNIER SPAWALNIK - 888 - 3 000 - 6 000 PLN

-nadzór nad spawaniem elementów konstrukcji wyrobów,-wsparcie merytoryczne w projektowaniu technologii spawania,-analiza dokumentacji technologicznej w odniesieniu do procesów spawania,-zatwierdzanie dokumentacji technologicznej wyrobów w części dotyczącej spawania,-przedłużanie ważności oraz uzyskiwanie nowych certyfikatów spawalniczych zakładu, i jego pracowników zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami.
INTOP Sp.zo.o. - 2016-06-17 - Rychtal (wielkopolskie)

ŚLUSARZ/SPAWACZ TIG - od 2 500 PLN

Obróbka stali nierdzewnej, umiejętność spawania metodą TIG
MARCIN KACZMAREK P.P.U.H. "ZIG-ZAK" - 2017-03-08 - Perzów (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klientów sklepu -branża AGD/RTV, obsługa kasy fiskalnej, obsługa komputera, mile widziana znajomość branży RTV/AGD
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Kępno (wielkopolskie)

SZWACZKA - od 2 000 PLN

Szycie elementów materiałów tapicerskich.Staż pracy mile widziany.
"CHOJMEX" Roman Moś - 2017-01-20 - Chojęcin (wielkopolskie)

KELNERKA/BUFETOWA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, inkasowanie należności, podawanie posiłków, napojów
"Zajazd na Wilku" I i K Wawrzyniak - 2016-05-27 - Krążkowy (wielkopolskie)

Sprzedaż artykułów tekstylnych
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Kępno (wielkopolskie)