Praca GRABARZ Nowa Ruda PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO - HANDLOWE CZESŁAW KANTORSKI

Cmentarna 11, 57-400 Nowa Ruda, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
kopanie grobów, budowa grobowców obsługa pogrzebów, porządkowanie cmentarzy

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: GRABARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowa Ruda

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłodzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nowa Ruda

Zawód: grabarz

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Nazwa pracodawcy:
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO - HANDLOWE CZESŁAW KANTORSKI

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Wyspiańskiego 2J, 57-300 Kłodzko, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kłodzki

Gmina pracodawcy: Kłodzko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kłodzko

Ulica pracodawcy: Wyspiańskiego

Numer budynku pracodawcy: 2J

Profil działalności pracodawcy: Restauracja "PARKOWA"

Nazwisko osoby zgłaszającej: Czesław Kantorski

Adres składania dokumentów aplikacyjnych na to stanowisko:

Gmina pracodawcy: Nowa Ruda

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowa Ruda

Ulica pracodawcy: Cmentarna

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Zawód wykonywany przez pracownika: grabarz

Podobne oferty pracy

BETONIARZ-ZBROJARZ - od 15 PLN

Wykonywanie robót betoniarskich i zbrojeniowych oraz ogólnobudowlanych.Mile widziane doświadczenie .
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE "CAKO" Sp. z o.o. - 2016-07-27 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

Dbanie o czystość pokoi
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR - od 2 100 PLN

prowadzenie dokumentacji kadrowej, sporządzanie list płac sporządzanie deklaracji ZUS, obsługa programu płatnik,doświadczenie mile widziane
TWOJE BIURO RACHUNKOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-28 - Kłodzko (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

wstępne przygotowywanie surowców produkcyjnych, obsługa urzadzeń kuchennych, utrzymanie czystości i higieny na stanowisku
JERZY KOWALSKI PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "SOKÓŁ" - 2016-01-12 - Sokolec (dolnośląskie)

MASAŻYSTA - od 1 960 PLN

wykonywanie masaży leczniczych.
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Lądek-Zdrój (dolnośląskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

Wykonywanie usług w zakresie fryzjerstawa
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

Strzyżenie, modelowanie, farbowanie, dobór fryzur
SALON FRYZUR ROBERT WYPYCH - 2016-06-24 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

MONTER/MONTERKA - od 1 750 PLN

montaż podzespołów, obsługa maszyn produkcyjnych, pakowanie gotowych wyrobów.
Trenkwalder& Partner Sp. z o.o. - 2015-11-30 - Kłodzko (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

SZEF KUCHNI ŻYWIENIA ZBIOROWEGO - od 15 PLN

gotowanie, nadzór nad zespołem kucharzy, przygotowanie jadłospisu , dbałość o zaopatrzenie
1.Ryszard Balkowski - PPUT Balkar, 2.P.U.T BALTUR s.c. Bonderowicz Andrzej, Balkowski Ryszard - 2017-02-14 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 2 500 PLN

- budowanie i bieżące uzupełnianie bazy danych klientówinstytucjonalnych; - aktywne pozyskiwanie klientów i sprzedaż; -współudział w planowaniu i organizacji eventów kinowych, akcjimarketingowych i innych wydarzeń odbywających się w kinie; -koordynowanie i kontrolowanie rezerwacji grupowych iindywidualnych; - organizacja eventów okolicznościowych; - dbanie opozytywny wizerunek Firmy.Mile widziany własny samochód. Oferujemy: - ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie; - atrakcyjnewarunki pracy; - stabilność zatrudnienia; - niezbędne narzędzia pracy.
CINEMA 3D SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-03-10 - Kłodzko (dolnośląskie)

PALACZ CO , OBSŁUGA KOTŁÓW WODNYCH I PAROWYCH - od 1 880 PLN

Obsługa kotłów wodnych i parowych
2 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY - 2016-10-18 - Kłodzko (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 6 000 PLN

praca biurowa, wyszukiwanie ofert zakupu i sprzedaży maszyn rolniczych, pozyskiwanie nowych klientów, tworzenie bazy danych
P.P.H.U. ARTUR HUCALUK - 2016-10-20 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

CIEŚLA - od 21 PLN

wykonywanie robót ciesielskich, montaż deskowań systemowych, wymagane doświadczenie na w/w stanowisku pracy
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE "CAKO" Sp. z o.o. - 2017-02-15 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

KELNER - 1 850 - 2 000 PLN

Serwowanie posiłków i napojów Obsługa gości w restauracji, podczaskonferencji, bankietów
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWY "MIRO" MIROSŁAW GRZĄDKOWSKI - 2016-10-05 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 2 000 PLN

Realizacja zamówień na materiały i surowce potrzebne do produkcji.
PRZEDSIĘBIORSTWO PIEKARSKO-CUKIERNICZE MACHELA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-07-29 - Jaszkowa Dolna (dolnośląskie)

INŻYNIER ELEKTRYK - KONSTRUKTOR TECHNOLOG - 1 850 - 3 500 PLN

przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej wyrobów, rozwój wyrobów i stosowanych technologii, projektowanie metod wytwarzania nowych wyrobów, projektowanie procesów technologicznych wyrobów i usług
Zakład Produkcji Automatyki Sieciowej S.A. - 2016-08-12 - Przygórze (dolnośląskie)

przygotowywanie posiłków, warzyw, wydawanie posiłków, sprzątanie.
FIRMA " CARO" JANINA BYCZEK - 2016-04-25 - Boboszów (dolnośląskie)

RECEPCJONISTA - od 2 000 PLN

Prowadzenie recepcji ośrodka, przyjmowanie grup i gości indywidualnych.
MIROSŁAW STACHNIK 1.ORGANIZATOR WYPOCZYNKU DZIECI I MŁODZIEŻY PINOKIO M. STACHNIK 2.OŚRODEK WCZASOWY SORRENTO M. STACHNI - 2016-05-06 - Marianówka (dolnośląskie)

ASYSTENT SĘDZIEGO - od 3 000 PLN

zakres obowiązków zgodny z rozporządzeniem ministra sprawiedliwości z dnia 08.11.2012 w sprawie czynności asystentów sędziów Dz.U.z 2012 r, poz 1270
SĄD REJONOWY W KŁODZKU - 2016-12-13 - Kłodzko (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

Utrzymywanie w czystości pomieszczeń kuchennych i restauracji, przygotowywanie półproduktów, prace porządkowe.
"CZARNA GÓRA APARTAMENTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ HOTEL MORAWA" SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2017-02-24 - Stara Morawa (dolnośląskie)

GRABARZ - od 2 200 PLN

porzadkowanie terenu cmentarza, kopanie grobów, obsługa pogrzebów, budowa grobowców, transport zmarłych, prace nagrobkowe
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO - HANDLOWE CZESŁAW KANTORSKI - 2017-01-27 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż towarów, układanie towarów na regałach i odpowiednia ekspozycja, dbanie o czystość
"AMI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA - 2016-01-20 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

STANOWISKO DS. BUDOWNICTWA I URBANISTYKI - od 1 850 PLN

Sprawy związane z zagospodarowaniem przestrzennym, prowadzenie i nadzorowanie inwestycji gminnych, sprawy z zakresu drogownictwa, przygotowanie wniosków o dofinansowanie ze środków UE. OBOWIĄZUJE NABÓR OGŁOSZONY NA STRONIE: www.bip.lewin-klodzki.pl
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Lewin Kłodzki (dolnośląskie)

KOSMETOLOG - od 2 000 PLN

wykonywanie zabiegów SPA
"ARATEUSZ" Sp. z o.o. VILLA "CARMEN" - 2016-03-31 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

Pomoc w przygotowaniu posiłków. Zmywanie naczyń, przygotowywanie sali do posiłków.

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - od 2 000 PLN

opieka nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi
ARKADIA Jolanta Telakowska - 2017-02-01 - Ścinawka Górna (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR - od 2 000 PLN

Organizowanie stanowiska pracy zgodnie z przepisami i zasadami BHP, ochrony ppoż, ergonomii oraz ochrony środowiska, prowadzenie akt osobowych zgodnie z wymaganiami prawa pracy, przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy, także na podstawie umów cywilnoprawnych oraz zmianami w warunkach pracy i płacy, prowadzenie ewidencji czasu pracy oraz kontrolowanie aktualności obowiązkowych badań lekarskich, tworzenie regulaminów organizacyjnych, prowadzenie spraw związanych z zakładowym funduszem świadczeń socjalnych, planowanie rozwoju zawodowego kadry podmiotu gospodarczego.
CENTRUM OBSŁUGI DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-10-13 - Kłodzko (dolnośląskie)