Praca GRABARZ Nowa Ruda PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO - HANDLOWE CZESŁAW KANTORSKI

Cmentarna 11, 57-400 Nowa Ruda, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
kopanie grobów, budowa grobowców obsługa pogrzebów, porządkowanie cmentarzy

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: GRABARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowa Ruda

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłodzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nowa Ruda

Zawód: grabarz

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Nazwa pracodawcy:
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO - HANDLOWE CZESŁAW KANTORSKI

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Wyspiańskiego 2J, 57-300 Kłodzko, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kłodzki

Gmina pracodawcy: Kłodzko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kłodzko

Ulica pracodawcy: Wyspiańskiego

Numer budynku pracodawcy: 2J

Profil działalności pracodawcy: Restauracja "PARKOWA"

Nazwisko osoby zgłaszającej: Czesław Kantorski

Adres składania dokumentów aplikacyjnych na to stanowisko:

Gmina pracodawcy: Nowa Ruda

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowa Ruda

Ulica pracodawcy: Cmentarna

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Zawód wykonywany przez pracownika: grabarz

Podobne oferty pracy

KOSMETOLOG - od 2 000 PLN

wykonywanie zabiegów SPA
"ARATEUSZ" Sp. z o.o. VILLA "CARMEN" - 2016-03-31 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

FIZJOTERAPEUTA - do 3 000 PLN

Wykształcenie - średnie lub wyższe.Wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych.Kontakt w sprawie oferty pracy tylko e-mail biuro (at) ecog.pl
COSTA MEDICUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-01-18 - Kłodzko (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 1 750 PLN

Wykonywanie pokazów kulinarnych na grillu teppanyaki,znajomość kuchni azjatyckiej,flambirowanie potraw w stylu orientalnym do nowej karty menu
GRUPA ŁAPAJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNA - 2015-12-15 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 3 300 PLN

sprzedaż tpwaru,przyjęcie towaru, rotacje, polecanie towaru
BIURO USŁUGOWO-HANDLOWE Beata Niebieszczańska - 2016-09-26 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 800 PLN

przygotowanie warzyw i owoców,krojenie,mielenie.Przygotowanie stanowiskapracy,dbanie o czystość stanowiska pracy.
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Szczytna (dolnośląskie)

KONSTRUKTOR - od 2 300 PLN

Opracowywanie konstrukcji wyrobów zgodnie z procedurami obowiązującymi w zakładzie, nadzór nad wykonywaniem prototypów, realizacja zadań poprawy jakości wyrobów, opracowywanie kart charakterystyki wyrobów i warunków technicznych.
Zakłady Elektrotechniki Motoryzacyjnej Sp.z o.o w Dusznikach Zdroju - 2015-11-23 - Duszniki-Zdrój (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

Pomoc w przygotowaniu posiłków. Zmywanie naczyń, przygotowywanie sali do posiłków.
MIROSŁAW STACHNIK 1.ORGANIZATOR WYPOCZYNKU DZIECI I MŁODZIEŻY PINOKIO M. STACHNIK 2.OŚRODEK WCZASOWY SORRENTO M. STACHNI - 2016-05-06 - Marianówka (dolnośląskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

sprzątanie pensjonatu
ZB-M BUDOMET Stanisław Pieczora - 2016-05-10 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

Wykonywanie usług w zakresie fryzjerstawa
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Przyjmowanie i podawanie posiłków.Znajomość kuchni ukraińskiej ,rosyjskiej i mołdawskiej
"ARATEUSZ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-04-13 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 1 750 PLN

W ZAWODZIEPRZEWÓZ LG BISKUPICE PODGÓRNE - ZĄBKOWICE ŚL.
"AUTO-POL" OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW "AUTO-POL" BIURO TURYSTYKI SZKOLNEJ JERZY PASIŃSKI - 2015-11-30 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

KASJER - od 925 PLN

sprzedaż pamiątek, przyjmowanie towaru, rozkładanie towaru, dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy.
FREYA Anna Breuer - 2016-02-11 - Lądek-Zdrój (dolnośląskie)

KOPACZ - od 13,5 PLN

kopanie i zasypywanie. asysta pogrzebowa prace kamieniarskie i betonowanie.
F.U.H M.J. Łukawscy s.c. - 2016-07-19 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

Strzyżenie, modelowanie, farbowanie, dobór fryzur
SALON FRYZUR ROBERT WYPYCH - 2016-06-24 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

OPERATOR SYSTEMÓW STERYLIZACJI - 997,4 PLN

Wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

KELNER - od 1 750 PLN

Obsługa gosi restauracji
Restauracja LOS LOCOS - 2015-12-01 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

POKOJOWA - 1 850 - 2 300 PLN

utrzymanie czystości w pomieszczeniach hotelowych
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

BU/ ROBOTNIK BUDOWLANY - 16 - 20 PLN

Prace przy budowie (remoncie) obiektów inżynierii lądowej (mosty, wiadukty, infrastruktura kolejowa itd.).
Przedsiębiorstwo Budowlane "FILAR" Sp. z o.o. - 2015-11-24 - Świerki (dolnośląskie)

PRACOWNIK SOCJALNY - od 2 400 PLN

realizacja zadań statusowych DPS
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Szczytna (dolnośląskie)

INSTRUKTOR DYSCYPLINY SPORTU - od 2 000 PLN

Organizacja zajęć sportowych, utrzymanie porządku.Wykształcenie: średnie ogólnokształcące - sportowe Umiejętności i uprawnienia: Instruktor sportu Dodatkowe wymagania: - umiejętność pracy z dziećmi, - komunikatywność, - otwartość na nowe wyzwaniaForma kontaktu z pracodawcą: osobiście w godzinach: 08:00-16:00, osobiście po uprzednim kontakcie telefonicznym
OŚRODEK KULTURY SPORTU I REKREACJI GMINY KŁODZKO Z/S W OŁDRZYCHOWICACH KŁODZKICH - 2016-06-29 - Ołdrzychowice Kłodzkie (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR - od 2 100 PLN

prowadzenie dokumentacji kadrowej, sporządzanie list płac sporządzanie deklaracji ZUS, obsługa programu płatnik,doświadczenie mile widziane
TWOJE BIURO RACHUNKOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-28 - Kłodzko (dolnośląskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa klienta, inkasowanie należności, przygotowanie mieksca pracy, polerowanie sztućców i szkła
Danuta Kowal F.H.U KOWAL - 2016-10-12 - Radków (dolnośląskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru
Media Expert - 2016-08-17 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 775 PLN

załadunek towarów, dowóz do poszczególnych odbiorców, wprowadzanie/kontrola zamówień
Piekarnia "Bochenek" Jadwiga i Leszek Stolarscy - 2016-01-27 - Duszniki-Zdrój (dolnośląskie)

PRACOWNIK DS. PERSONALNYCH - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Kłodzko (dolnośląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed