Praca GOSPODARZ OSIEDLA Miechów kontakt przez PUP

Stanowisko: GOSPODARZ OSIEDLA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: sprzątanie terenu wokół budynków, dokonywanie drobnych napraw, koszenie trawy w okresie letnim, odśnieżanie w okresie zimowym, porządkowanie podrecznych magazynów

Data publikacji: 2016-01-20

Lokalizacja: Miechów (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Miechów, powiat: miechowski, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
sprzątanie terenu wokół budynków, dokonywanie drobnych napraw, koszenie trawy w okresie letnim, odśnieżanie w okresie zimowym, porządkowanie podrecznych magazynów

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: GOSPODARZ OSIEDLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Miechów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: miechowski

Zawód: pozostali gospodarze budynków

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie

Sienkiewicza 25, 32-200 Miechów, powiat: miechowski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowania

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: miechowski

Gmina pracodawcy: Miechów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Miechów

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 25

Profil działalności pracodawcy: Zarządzanie nieruchomościami.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali gospodarze budynków

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

OCZYSZCZACZ KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 1 000 PLN

oczyszczanie części metalowych narzędziami śusarskimi - szlifierką i frezarką oraz ręcznie
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Zielona Góra (lubuskie)

OPIEKUN W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ - od 2 300 PLN

Wykonywanie czynności higieniczno-pielęgnacyjnych, utrzymywanie porządku w pokojach i innych pomieszczeniach, rozpoznanie i zaspokajanie potrzeb mieszkanek,roznoszenie posiłków i kamienie, organizowanie czasu wolnego.
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Częstochowa (śląskie)

MONTER OCIEPLEŃ BUDYNKÓW - od 1 000 PLN

Montaż ociepleń budynków
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Kokotów (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Pułtusk (mazowieckie)

SEKRETARKA - do 1 850 PLN

-obsługa sekretariatu
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Chorzów (śląskie)

KASJER - DORADCA KLIENTA - od 2 500 PLN

przyjmowanie i księgowanie wpłat od klienta detalicznego, obsługa systemów bankowych, doradztwo finansowe klienta detalicznegoWymagania:wykształcenie średnie maturalne, preferowane wyższe, obsługa komputerapraca-9-17
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

obsługa klienta w sklepie ogólnospożywczym
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Bogatynia (dolnośląskie)

OPIEKUN - UMPI/16/0019/W19 - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Kostrzyn nad Odrą (lubuskie)

ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY -CD - od 2 000 PLN

PRACE ŚLUSARSKIE , KONSERWACJA , WYMIANA CZĘŚCI ZAMIENNYCH W FORMACH WTRYSKOWYCH , UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA Z RYSUNKÓW TECHNICZNYCH. Praca w godzinach 6-14, 14-22
kontakt przez PUP - 2017-06-22 - Bestwinka (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - do 2 000 PLN

przetwórstwo orzeszków arachodowych
kontakt przez PUP - 2017-03-20 - Ornasowo (pomorskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 2 400 PLN

Obsługa koparko-ładowarki
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Barlinek (zachodniopomorskie)

ŚLUSARZ-DEKARZ (Z) - do 1 850 PLN

Ślusarz-dekarz
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Wola Rzędzińska (małopolskie)

OPIEKUNKA - od 925 PLN

opieka nad osobami starszymi
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej, wagi elektronicznej, krajalnicy, wykładanie towarów na półkę,
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Libidza (śląskie)

KUCHARZ - od 1 500 PLN

Samodzielne wykonywanie potraw
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Uniejów (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY W WYDZIALE KOMUNIKACJI I TRANSPORTU W FILII W ŁOMIANKACH - 997,4 PLN

Pomoc przy kartach pojazdów, archiwizacja dokumentów wpływających do wydziału, kompletowanie dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Ożarów Mazowiecki (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - do 2 300 PLN

Wykształcenie gimnazjalne; staż pracy: nie wymagany; zdolności manualne; zakres obowiązków: składanie zestawów akumulatorowych na bazie baterii, zgrzewanie i lutowanie drobnych elementów; dwie zmiany; miejsce pracy: Gliwicka, Strefa Ekonomiczna;
kontakt przez PUP - 2017-06-02 - Gliwice (śląskie)

MECHANIK - od 3 000 PLN

diagnostyka usterek w pojazdach, naprawa, bieżąca konserwacja
kontakt przez PUP - 2017-07-07 - Siedlce (świętokrzyskie)

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-07-14 - Jarosław (podkarpackie)

PIONKI-MECHANIK SAMOCHODOWY-(-30) - od 1 850 PLN

Naprawa samochodów osobowych
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Janów (mazowieckie)

KELNER - 997,4 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Wolbrom (małopolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA (PO STAŻU) - od 1 850 PLN

Prowadzenie spraw z zakresu rozliczania przychodów i kosztów w zakresie pobierania czynszów i opłat na rzecz Wspólnot Mieszkaniowych, porządkowanie dokumentacji archiwalnej.
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Poniatowa (lubelskie)

WYDAWCA POSIŁKÓW / BUFETOWY - 997,4 PLN

ZGODNIE Z PROGRAMEM
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Białobrzegi (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

zamawianie towaru, obsługa klientów, sporządzanie ofert handlowych, realizacja zamówień, poszukiwanie nowych rynków zbytu
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Grzędy (mazowieckie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

szycie odzieży roboczej
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Włosań (małopolskie)

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY - 997,4 PLN

Wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Kraków (małopolskie)

PRZETWÓRCA RYB - 997,4 PLN

przetwórstwo ryb
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Marciszów (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

przyjmowanie korespondencji oraz przesyłek, prowadzenie ewidencji korespondencji wpływającej, rozdzielanie i doręcznie korespondencji do właściwych korespondencji do właściwych pracowników, uzupełnianie bazy elektronicznego systemu dokumentów, porządkowanie akt zgodnie z wymogami instrukcji kancelarii, organizowanie prawidłowego obiegu przesyłek, wysyłanie korespondencji oraz przesyłek, oferta przeznaczona dla osób powyżej 50 roku życia
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Sosnowiec (śląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIURA GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - STAŻ - 997,4 PLN

obsługa kancelaryjna Urzędu (poczta wpływająca do US i wychodząca); archiwizacja dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Zakopane (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, obsługa terminalu do kart płatniczych, przyjmowanie dostaw, dbanie o ekspozycję towarów na sklepie
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Radzyń Podlaski (lubelskie)