Praca GŁÓWNY KSIĘGOWY Sępólno Krajeńskie Juhnke Ireneusz Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Tadeusza Kościuszki 15, 89-400 Sępólno Krajeńskie, powiat: sępoleński, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
Dbałość o rozliczenia finansowe i rachunkowe firmy, prowadzenie na bieżąco dokumentów finansowych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GŁÓWNY KSIĘGOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sępólno Krajeńskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sępoleński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sępólno Krajeńskie

Zawód: główny księgowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 500 PLN

Data zakończenia pracy: 30.04.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Obsługa programu księgowego "Symfonia"

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy:
Juhnke Ireneusz Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie z PUP

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: sępoleński

Gmina pracodawcy: Sępólno Krajeńskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sępólno Krajeńskie

Ulica pracodawcy: Tadeusza Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 15

Profil działalności pracodawcy: Usługi transportowe na terenie

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim

Zawód wykonywany przez pracownika: główny księgowy