Praca GŁÓWNY KSIĘGOWY Sandomierz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Zielna 6, 27-600 Sandomierz, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: prowadzenie rachunkowości jednostki

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie zasadnicze 3000zł brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GŁÓWNY KSIĘGOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sandomierz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sandomierski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sandomierz

Zawód: główny księgowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Główny księgowy (wymagany staż - lata: 3)

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: certyfikat - księgowy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
min. 3 lata doświadczenia zawodowego; certyfikat księgowy lub biegłego rewidenta; wymagane dokumenty dostępne są na stronie www.mosir.sandomierz.pl w zakładce BIP

Nazwa pracodawcy: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

Koseły 3a, 27-600 Sandomierz, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Wymagane dokumenty dostępne są na stronie www.mosir.sandomierz.pl w zakładce BIP

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: sandomierski

Gmina pracodawcy: Sandomierz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sandomierz

Adres strony pracodawcy: www.mosir.sandomierz.pl

Ulica pracodawcy: Koseły

Numer budynku pracodawcy: 3a

Profil działalności pracodawcy: działalność obiektów sportowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

Zawód wykonywany przez pracownika: główny księgowy