Praca GŁÓWNY KSIĘGOWY Przedmoście ZESPÓŁ SZKÓŁ W PRZEDMOŚCIU

Szkolna 3, 67-210 Przedmoście, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie rachunkowości jednostki; wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi; opracowanie planu i sprawozdań finansowych; dokonywanie przelewów drogą elektroniczną; realizacja zadań z zakresu rachunkowości innych niewymienionych wyżej, które z mocy prawa lub przepisów wewnętrznych wydanych przez dyrektora jednostki należą do kompetencji głównego księgowego.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Zatrudnienie w formie ogłoszonego konkursu na str. internetowej http://zsprzedmoscie.gminaglogow.pl/index.php/2-uncategorised/152-nabor-na-stanowisko-glownego-ksiegowego

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: GŁÓWNY KSIĘGOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Przedmoście

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: głogowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Głogów

Zawód: główny księgowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 500 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Księgowy (wymagany staż - lata: 3)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania niezbędne:-Posiada obywatelstwo polskie;-Posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych;-Nie była prawomocnie skazana za przestępstwa: przeciwko mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów lub za przestępstwo karne skarbowe, a także nie była karana za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia publicznego,-Spełnia jeden z poniższych warunków:-Ukończyła ekonomiczne jednolite studia magisterskie, ekonomiczne wyższe studia zawodowe, uzupełniające ekonomiczne studia magisterskie lub ekonomiczne studia podyplomowe i posiada co najmniej trzyletnią praktykę w księgowości- Ukończyła średnią, policealną lub pomaturalną szkołę o kierunku rachunkowości i posiada co najmniej sześcioletnia praktykę w księgowości- Jest wpisana do rejestru biegłych rewidentów na podstawie odrębnych przepisów- Posiada świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych lub certyfikat księgowy, wydany na podstawie odrębnych przepisów.Wymagania dodatkowe:a) znajomość zagadnień rachunkowości budżetowej;b) znajomość obsługi programów komputerowych do prowadzenia księgowości Vulcan Księgowość Optivum i/lub Qwant;c) znajomość przepisów oświatowych i samorządowych.

Nazwa pracodawcy: ZESPÓŁ SZKÓŁ W PRZEDMOŚCIU

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
list motywacyjny, CV, potwierdzenie za zgodność z oryginałem kopie dokumentów potwierdzające posiadane wykształcenie; aktualne zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na proponowanym stanowisku; oświadczenie o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie;oświadczenie o niekaralności za przestępstwa: przeciwko mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów lub za przestępstwo karne skarbowe, oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia konkursu.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: głogowski

Gmina pracodawcy: Głogów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Przedmoście

Ulica pracodawcy: Szkolna

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie

Zawód wykonywany przez pracownika: główny księgowy