Praca GŁÓWNY KSIĘGOWY Jasień LINSTAL Spółka z o.o.

Tarnopolska 12, 68-320 Jasień, powiat: żarski, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie pełnej księgowości, zarządzanie zespołem, sporządzanie deklaracji VAT, PIT, CIT, sporządzanie raportów analiz, kontrola kosztów płatności, nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych, reprezentowanie firmy przed organami państwowymi, wykorzystanie wiedzy z zakresu prawa podatkowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 5 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GŁÓWNY KSIĘGOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jasień

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żarski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jasień

Zawód: główny księgowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 5 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Główny księgowy

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Obsługa programów księgowych

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: KURS SAMODZIELNA KSIĘGOWY

wymagania_wymaganiaDodatkowe_jezyki_0:
niemiecki, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie zawodowe w firmie z kapitałem zagranicznym

Nazwa pracodawcy: LINSTAL Spółka z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: dokumenty aplikacyjne

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: żarski

Gmina pracodawcy: Jasień

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jasień

Adres strony pracodawcy: www.linstal.net

Ulica pracodawcy: Tarnopolska

Numer budynku pracodawcy: 12

Profil działalności pracodawcy: PRODUKCJA KONSTRUKCI METALOWYCH I ICH CZĘŚCI

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

Zawód wykonywany przez pracownika: główny księgowy