Praca GŁÓWNY KSIĘGOWY - 1462 Zgorzelec BMS GROUP PEGZA SLAWOMIR

Miejsce pracy:
63-630 Zgorzelec 29, powiat: kępiński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: wg stanowiska

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + premie

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Nazwa stanowiska: GŁÓWNY KSIĘGOWY - 1462

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zgorzelec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kępiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Rychtal

Zawód: główny księgowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: chęci do pracy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
obsługa programu OPTIMA - (możliwość zrobienia szkolenia)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: wymagane doświadczenie

Nazwa pracodawcy: BMS GROUP PEGZA SLAWOMIR

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Namysłowie

BRONIEWSKIEGO 18, 98-400 Wieruszów, powiat: wieruszowski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: telefon, e-mail anna.peikert (at) bms-group.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: wieruszowski

Gmina pracodawcy: Wieruszów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wieruszów

Ulica pracodawcy: BRONIEWSKIEGO

Numer budynku pracodawcy: 18

Profil działalności pracodawcy: produkcja mebli

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Namysłowie

Zawód wykonywany przez pracownika: główny księgowy