Praca GŁÓWNA KSIĘGOWA (NR 6043) Bydgoszcz PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE " DRABEX " JANUSZ WILCZEK

85-453 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
- Prowadzenie ewidencji księgowej firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,- Kontrola dokumentów księgowych zgodnie z zasadami rachunkowości i przepisami podatkowymi,- Sporządzanie deklaracji podatkowych oraz ich kontrola i weryfikacja,- Sporządzanie wymaganych sprawozdań statystycznych,Sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych na potrzeby właściciela

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: GŁÓWNA KSIĘGOWA (NR 6043)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Zawód: główny księgowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania:wykształcenie min. średnie ekonomiczne minimum 3-letnie doświadczenie na w/w stanowisku w firmie produkcyjnejwysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz interpersonalnebardzo dobra znajomość rachunkowości, zagadnień ZFRONznajomość programu OPTIMA Comarch mile widziana

Nazwa pracodawcy:
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE " DRABEX " JANUSZ WILCZEK

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Stalowa 1, 85-453 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Oferty prosimy wysyłać na adres: drabex (at) drabex.com z nazwą stanowiska w temacie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Stalowa

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: główny księgowy