Praca GLAZURNIK - PRACOWNIK REMONTOWO-BUDOWLANY Ostrowiec Świętokrzyski SAS-BUD Artur Sierpień

Wiązowa 8, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, powiat: ostrowiecki, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
Układanie płytek, prace wykończeniowe, malowanie szpachlowanie.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Oferta zrealizowana w wyniku działania PUP.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GLAZURNIK - PRACOWNIK REMONTOWO-BUDOWLANY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ostrowiec Świętokrzyski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostrowiecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ostrowiec Świętokrzyski

Zawód: glazurnik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Data zakończenia pracy: 14.03.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, budowlane

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Doświadczenie zawodowe.

Nazwa pracodawcy: SAS-BUD Artur Sierpień

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: ostrowiecki

Gmina pracodawcy: Ostrowiec Świętokrzyski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostrowiec Świętokrzyski

Ulica pracodawcy: Wiązowa

Numer budynku pracodawcy: 8

Profil działalności pracodawcy: Firma budowlana

Oferta zgłoszona przez:

Zawód wykonywany przez pracownika: glazurnik