Praca GEODETA Janów Lubelski Usługi geodezyjno-kartograficzne Bronisław Chmiel

Bialska 11, 23-300 Janów Lubelski, powiat: janowski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
opracowywanie map do celów projektowych, inwentaryzacja obiektów budowlanych i przyłączy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GEODETA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Janów Lubelski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: janowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Janów Lubelski

Zawód: technik geodeta*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe 4-letnie, techniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: znajomość programów komputerowych

Nazwa pracodawcy:
Usługi geodezyjno-kartograficzne Bronisław Chmiel

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Janowie Lubelskim

Płk. Lechnickiego 7, 23-300 Janów Lubelski, powiat: janowski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie, cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: janowski

Gmina pracodawcy: Janów Lubelski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Janów Lubelski

Ulica pracodawcy: Płk. Lechnickiego

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Janowie Lubelskim

Zawód wykonywany przez pracownika: technik geodeta*

Podobne oferty pracy

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 400 PLN

naprawa pojazdów samochodowych, wymiana płynów eksploatacyjnych, naprawa zawieszenia, układu kierowniczego, układu hamulcowego, wymiana silnika, skrzyni biegów,
Z-d Usług Rol. i Sam. Stacja Kontroli Poj. w Zdzisławicach - 2016-09-26 - Zdzisławice (lubelskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Pomoc przy pracach wykończeniowych, montowanie płyt, podawanie materiałów, utrzymywanie porządku
TECHMAR Marta Sowa w Janowie Lubelskim - 2016-11-02 - Janów Lubelski (lubelskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Przygotowywanie potraw, porcjowanie i wydawanie posiłków, obróbka warzyw, owocówm i mięs
PPUH "EMES"Stanisław Mazur w Janowie Lubelskim - 2016-10-18 - Janów Lubelski (lubelskie)

GEODETA - od 1 850 PLN

pomiary terenowe, prace kameralne - geodeta
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

pomiar w terenie, opracowanie wyników pomiaru wycięcia ploterem termicznym w styropianie opracowanych elementów
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Lubonia (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 3 200 PLN

transport
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Dzwola (lubelskie)

prowadzenie zespołu geodezyjnego, mile widziane doświadczenie w zawodzie geodety
GEODETA Szymański - 2016-05-02 - Gniezno (wielkopolskie)

GEODETA - od 3 200 PLN

jw
VITERRA CONSTRUCTION S.A. - 2016-02-22 - Warszawa (mazowieckie)

GEODETA - od 2 500 PLN

GEADETA
Pro Info Geodezja - 2016-10-21 - Dębica (podkarpackie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

dowóz towarów na budowy, obsługa magazynu, wydawanie towarów
TECHMAR Marta Sowa w Janowie Lubelskim - 2016-01-08 - Janów Lubelski (lubelskie)

GEODETA - od 1 750 PLN

Pomiary sytuacyjno - wysokościowe, wznowienia granic, rozgraniczenia nieruchomości; jedna zmiana (8-16); kontakt z pracodawca e-mailowy;
Usługi Geodezyjne GEOWEKTOR Jacek Rudnicki - 2015-12-02 - Słupsk (pomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed