Praca GARBARZ SKÓR Wągrowiec kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Wągrowiec, powiat: wągrowiecki, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodnie z programem

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: GARBARZ SKÓR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wągrowiec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wągrowiecki

Zawód: garbarz skór*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 14.09.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu

Kolejowa 22, 62-100 Wągrowiec, powiat: wągrowiecki, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: nie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: wągrowiecki

Gmina pracodawcy: Wągrowiec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wągrowiec

Ulica pracodawcy: Kolejowa

Numer budynku pracodawcy: 22

Profil działalności pracodawcy: 5210/II/191/08,

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: garbarz skór*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KSIĘGOWY, REF. 30- - od 3 000 PLN

wz
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 000 PLN

według zakresu obowiązków
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Kluczbork (opolskie)

*ANIMATOR KULTURY (STAŻ) - 997,4 PLN

oranizacja i prowadzenie zajęć świetlicowych
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Rynarcice (dolnośląskie)

PILARZ - od 1 850 PLN

podanie
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Radomsko (łódzkie)

KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO - od 1 850 PLN

zgodnie z zakresem obowiązków kierowcy ciągnika rolniczego
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Grodziec (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Sadki (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Kraków (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

POMOC KUCHENNA
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Wielgie (kujawsko-pomorskie)

INFORMATYK - od 2 300 PLN

obsługa programów komputerowych
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Hajnówka (podlaskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - STAŻ - 997,4 PLN

obsługa klientów, obsługą urządzeń biurowych, pomoc w realizacji zadań związanych z pomocą materialną dla uczniów, archiwizowanie dokumentów, inne czynności biurowe
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Trzebinia (małopolskie)

ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

Układanie kostki, prace przy remoncie i budowie dróg i chodników
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Stanisławka (kujawsko-pomorskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - do 2 000 PLN

Oferta dla osób do 30 roku zgodnie z art. 150f ustawy.Wykształcenie średnie; doświadczenie zawodowe mile widziane; prawo jazdy kat. B; znajomość Corel Draw; obsługa klientów, przyg. plików do cięcia; jedna zmiana; miejsce pracy: Wielowieś;
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Wielowieś (śląskie)

KIEROWCA- ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 850 PLN

- dostarczanie towaru do punktów sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Krosno (podkarpackie)

SALOWA - od 1 850 PLN

Salowa - sprzątanie obiektu służby zdrowia: poradnie, gabinety lekarskie, blok operacyjny, sale biurowe, obejście obiektu, piwnice
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Myszków (śląskie)

BARMAN - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Międzychód (wielkopolskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

- utrzymanie w należytym porzadku i czystości pokoi mieszklanych pomieszczeń korytarzy,- mycie okien- utrzymanie czystości w łazienkach i pomieszczeniach WC- codzienne sprzątanie pokoi dziennego pobytu
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Strzałkowo (wielkopolskie)

REFERENT DS. OBSŁUGI KLIENTA - od 2 200 PLN

Obsługa klienta w zakresie usług sprzedaży w Parku Wodnym, obsługa klientów SPA z wykorzystaniem urządzenia do wykonywania masaży- kapsuła SPA
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Koszalin (zachodniopomorskie)

MASAŻYSTA - 997,4 PLN

ZAPOZNANIE SIĘ Z ZAKRESEM OBOWIĄZKÓW MASAŻYSTY, ZASADAMI OBSŁUGI ŁÓŻEK REHABILITACYJNYCH.NAUKA: KARMIENIE, MYCIA I PIELĘGNACJI SKÓRY OSÓB STARSZYCH; UBIERANIA OSOBY STARSZEJ W ZALEŻNOŚCI OD SCHORZEŃ; PODNOSZENIA I PRZEMIESZCZANIA, ERGOTERAPII, DOBORU METOD PRACY W ZALEŻNOŚCI OD SCHORZEŃ.
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Stare Miasto (wielkopolskie)

PODINSPEKTOR - 997,4 PLN

przyjmowanie i rejestrowanie wniosków dot. świadczeń rodzinnych i funduszu alimentacyjnego, wprowadzanie danych do bazy komputerowej
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Pruszków (mazowieckie)

MŁODSZY REFERNT W WYDZIALE OŚWIATY, KULTURY I SPRAW SPOŁECZNYCH - 997,4 PLN

Młodszy refernt w Wydziale Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

MECHANIK - HANDLOWIEC - od 650 PLN

Praca polega na naprawie maszyn i urządzeń. Osoba zatrudniona będzie również obsługiwać maszyny m.in. do szlifów, wytaczarki, tokarki. Język wymagany jest podczas prowadzonych kontaktów handlowych. Zakup części zamiennych do maszyn, które pochodzą z terenów wschodnich wymaga znajomości języka ukraińskiego. Prawo jazdy kat B i C będą niezbędne podczas kontaktów handlowych. Prawo jazdy kat. C i przewóz rzeczy pozwala przewozić samochodem maszyny do naprawy lub inne towary handlowe.
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Olszewo (łódzkie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

prace interwencyjne
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Białogard (zachodniopomorskie)

INŻYNIER BUDOWY DRÓG - od 1 850 PLN

przygotowanie dokumentacji technicznych,opracowanie rysunków technicznych,przygotowanie zestawień
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Chrzanów (małopolskie)

MŁODSZY OPIEKUN - 997,4 PLN

zawarty w programie stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Bielawki (pomorskie)