Praca FRYZJER- STAŻ Kędzierzyn-Koźle kontakt przez PUP

Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
STYLIZOWANIE FRYZUR PRZY ZASTOSOWANIU RÓŻNYCH TECHNIK FRYZJERSKICH, DOBIERANIE I WYKONYWANIE ZABIEGÓW PIELĘGNACYJNYCH, STRZYŻENIE WŁOSÓW RÓŻNYMI TECHNIKAMI, WYKONYWANIE FRYZUR AWANGARDOWYCH I OKOLICZNOŚCIOWYCH, ONDULACJA TRWAŁA I WODNA, KOLORYZACJA

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER- STAŻ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kędzierzyn-Koźle

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kędzierzyńsko-kozielski

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
WYKSZTAŁCENIE FRYZJERSKIE, SPOSTRZEGAWCZOŚĆI PODZIELNOŚĆ UWAGI, SPRAWNOŚĆ RUCHOWA, KULTURA OSOBISTA, Uczestnikami stażu mogą być wyłącznie osoby zarejestrowane w PUP , zakwalifikowane do profilu pomocy II, w tym zwłaszcza osoby będące w szczególnej sytuacji na rynku pracy, tj:osoby do 30 roku życia,osoby niepełnosprawne,osoby po 50 roku życia,osoby długotrwale bezrobotne ( zarejestrowane w PUP nieprzerwanie powyżej 12 miesięcy ),osoby korzystające ze świadczeń z pomocy społecznej,osoby posiadające co najmniej jedno dziecko do 6 roku życia lub co najmniej jedno dziecko niepełnosprawne do 18 roku życia.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Anny 11, 47-200 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: kędzierzyńsko-kozielski

Gmina pracodawcy: Kędzierzyn-Koźle

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kędzierzyn-Koźle

Ulica pracodawcy: Anny

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 20.11.2015

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - STAŻ PO WER - 997,4 PLN

staż - zapoznanie się z dokumentami: Statutem, Regulaminem Organizacyjnym, Regulaminem Pracy, strukturą organizacyjną, obsługa programU: EZAR i FA, POGRUN FKJ, FKZ, rejestracja wniosków i ich analizowanie, archiwizacja dokumentów, kserowanie, przygotowanie dokumentów do wysyłki, przygotowywanie decyzji, obsługa klienta, wpinanie dokumentów do akt sprawy. Praca przy komputerze - ok. 5 h/dziennie.
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Raszków (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Obsługa klienta w sklepi mięsnym, obsługa kasy fiskalnej i terminalu. Miejsce wykonywania pracy sklep na terenie marketu Kafland, ul. Kwiatowa 17 w Tczewie.
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Tczew (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Skępe (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Suwałki (podlaskie)

wykładanie towarów,wyceniania,sprzedaż,dbanie o czystość
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Wieliczki (warmińsko-mazurskie)

KRAWIEC Z MOŻLIWOŚCIĄ PRZYUCZENIA - od 1 850 PLN

- szycie swetrów
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Koziegłowy (śląskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - 997,4 PLN

Naprawy bieżące,obsługa urządzeń diagnostycznych,kontrola stanu technicznego.
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Karolin (lubelskie)

BETONIARZ-ZBROJARZ K/M - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Warszawa (mazowieckie)

KONTROLER JAKOŚCI WYROBÓW PRZEMYSŁOWYCH - 997,4 PLN

Bieżące nadzorowanie jakości produktów.
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Stalowa Wola (podkarpackie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - od 1 850 PLN

Praca administracyjno-biurowa
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Kraków (małopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

przyjmowanie towaru, rozkładanie towarów na pułkach, kontrolowanie stanów magazynowych
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

INŻYNIER - 6 000 - 9 000 PLN

W ramach Virtual Reality (VR) zespół inżynierów będzie pracować z klientami zewnętrznymi i w ramach wewnętrznych zespołów Dolby w celu dostarczania nowych doświadzeń audio do nowych urządzeń.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Wrocław (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Łowicz (łódzkie)

PRACOWNIK FIZYCZNY-OBSŁUGA KURNIKA - od 1 850 PLN

chów i hodowla indyka
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Słupia Kapitulna (wielkopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

mierzenie w pionie i w poziomie ścian, docieplanie budynków, remonty elewacji, malowanie elewacji, skuwanie starego podłoża, mycie i czyszczenie, obcinanie elementów drewnianych szalunkowych, kołkowanie, mocowanie styropian, czyszczenie ścian przed dalszą obróbką
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Buczyna (małopolskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Augustów (podlaskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

ekspozycja towarów, negocjacje z dostawcami
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

OPIEKUNKA DO DZIECI - od 2 200 PLN

Opieka nad dziećmi,transport do szkoły, utrzymanie czystości wokół dzieci
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Popardowa (małopolskie)

praca związana z w/w stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Łąkie (kujawsko-pomorskie)

PRODUKCJA-WYKRAWACZ ROZBIORU DROBIU - od 1 850 PLN

rozbiór kurczaka, układanie kebaba Wymagania: wykształcenie zawodowe, umiejętnośc rozbioru kurczaka i układanie kebaba
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Komorniki (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

zapoznanie sie z zasadami funkcjonowania kancelarii komorniczej od strony techniczno-biurowej
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Oleśnica (dolnośląskie)

sprzedaż produktów
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Ruda Strawczyńska (świętokrzyskie)

KONSERWATOR CZĘŚCI / SPRZĘTU - 997,4 PLN

według zawodu
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Zielona Góra (lubuskie)

KUCHARZ KUCHNI WIETNAMSKIEJ - od 1 200 PLN

przygotowywanie potraw wietnamskich i azjatyckich oraz napojów w barze wietnamskim
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

Podstawowe usługi fryzjerskie
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Urszulin (lubelskie)

sprzedaż odzieży, raportowanie sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed