Praca KASJER Poznań Interkadra sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego

Miejsce pracy:
61-696 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, rozliczanie kasetki p[o zakończonej zmianie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 000 - 1 600 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto na 3/4 etatu

Nazwa stanowiska: KASJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Poznań

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Poznań

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Poznań

Zawód: kasjer handlowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 000 - 1 600 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: aktualna książeczka Sanepid

Nazwa pracodawcy:
Interkadra sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Czarnieckiego 9, 61-538 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Poznań

Gmina pracodawcy: Poznań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Poznań

Ulica pracodawcy: Czarnieckiego

Numer budynku pracodawcy: 9

Nazwisko osoby zgłaszającej: Marta Ryś

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy

Podobne oferty pracy

ELEKTRYK BUDOWLANY - od 10,98 PLN

instalacje elektryczne w obiektach mieszkalnych i przemysłowych
Mondi Polska Sp. z o.o. - 2016-02-16 - Poznań (wielkopolskie)

KASJER - 10 - 10,5 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, rozliczanie ze sprzedazy
kontakt przez OHP - 2016-05-18 - Kraków (małopolskie)

SPECJALISTA ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Poznań (wielkopolskie)

KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY C+E - od 2 095 PLN

praca w charakterze kierowcy samochodu ciężarowego kat. C+E
kontakt przez PUP - 2016-01-13 - Poznań (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

sprzatanie pomieszczeń biurowych
ATC S.C. Wojciech Kaczmarek, Irena Kaczmarek, Daniel Kaczmarek - 2016-05-25 - Poznań (wielkopolskie)

DORADCA DS. SPRZEDAŻY PRODUKTÓW BANKOWYCH - od 1 750 PLN

aktywne pozyskiwanie klientów, sprzedaż produktów bankowych, badanie potrzeb klientów, prezentacja ofert, obsługa posprzedażowa. Wymagane umiejętności sprzedażowe, łatwość nawiązywania relacji z klientami, komunikatywność, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku sprzedażowym ( nie jest konieczne)
Platinum Financial Doradcy Finansowi Sp. z o.o. Sp.K. - 2015-12-09 - Poznań (wielkopolskie)

LAKIERNIK MEBLOWY - od 1 850 PLN

Lakiernik meblowy
D&D HOME DESIGN Joanna Drożdżyńska - 2016-03-18 - Poznań (wielkopolskie)

POMOC ELEKTRYKA/PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 750 PLN

Wykonywanie instalacji elektrycznej, biały montaż, montaż tras kablowych, montaż kamer, kontroli dostępu, CSP, DSO.Praca na terenie Poznania, pracodawca zapewnia dojazd z Leszna.
InstalVolt Instalacje Elektryczne - Daniel Siemionów - 2015-11-30 - Poznań (wielkopolskie)

MONTAŻYSTA DEKORACJI - od 12 PLN

montaż, demontaż dekoracji scenicznych, obsługa urządzeń technicznych, przygotowanie sztuk, prób, widowisk pod względem technicznym
TEATR POLSKI - 2016-11-03 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - 11,5 - 13,07 PLN

obsługa klienta, przygotowywanie i wydawanie posiłków, utrzymanie czystości
RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O. - 2016-06-16 - Poznań (wielkopolskie)

MECHANIK (KAT.B) - od 1 850 PLN

mechanik, serwisant wózków widłowych
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO BIUROWY - od 1 850 PLN

telefoniczna i mailowa obsługa klientów firmy, sporządzanie i edycja dokumentów, prowadzenie profilii mediów społecznościowych, przygotowywanie raportów i zestawień, obsługa korespondencji, edycja tekstów
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Poznań (wielkopolskie)

CIASTKARZ - od 2 600 PLN

obsługa podstawowych urzadzeń, produkcja wg receptur
SPOŁEM Gastronomiczna Spółdzielnia Spożywców - 2016-11-30 - Poznań (wielkopolskie)

KIEROWNIK ROBÓT - od 3 500 PLN

kierownanie ludźmi, nadzór nad pracownikami, rozliczanie podwykonawców
Przedsiębiorstwo Inżynierskie Ćwiertnia Sp. z o.o. - 2016-02-02 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY-SPRZĄTACZ, OGRODNIK - od 1 400 PLN

zbieranie nieczystości z terenów zielonych, opróżnienie koszy na śmieci, zamiatanie, proste prace ogrodnicze
GreenQL Sp. z o.o. - 2016-01-20 - Poznań (wielkopolskie)

KASJER - od 11,02 PLN

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Istnieje możliwość przyuczenia, najwazniejsze są chęci do pracy.
Carrefour Polska SP. Z O.O. - 2016-07-22 - Łódź (łódzkie)

SPRZĄTACZKA - od 12 PLN

rzetelne i terminowe wykonywanie czynności porzadkowych, dbanie o ład i porządek na terenie firmy i w jej bezpośrednim otoczeniu
BEMO MOTORS SP. Z O.O. SP. K. - 2016-10-25 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD - od 1 000 PLN

pracownik przygotowujący dania typu fast food zgodnie z zamówieniami złożonymi prze klientów oraz fiskalizacja transakcji na urządzeniach cyfrowych, w tym inkaso nalezaności
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Poznań (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 3 500 - 5 200 PLN

realizacja planów sprzedażowych, kompleksowa obsługa klientów, głównie firm produkcyjnych oraz działów utrzymania ruchu; regularne spotkania z klientami na danym regionie, poznanie ich potrzeb oraz proponowanie odpowiednich rozwiązań (np. oferta produktowa Fabory, sklep internetowy); planowanie wizyt handlowych oraz sporządzanie raportów zgodnie ze standardami firmy; udział w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach oraz ich efektywne wykorzystanie w codziennej pracy; współpraca z innymi działami wspierającymi sprzedaż
FABORY POLAND sp. z o.o. - 2016-11-18 - Poznań (wielkopolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 3 000 PLN

Kierowanie autobusem. Miejsce wykonywania pracy: PKS Poznań - węzeł Lwówek lub Grodzisk Wlkp
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Poznaniu S.A. - 2016-11-24 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY, SZKLARNIOWY PRZY WARZYWACH - od 6 400 PLN

zbiór pomodorów, ogórków, papryki, obcinanie, obruywanie liści, kręcenie pędów, opuszczanie palntów, obrywanie kwiatów.
Contrain Poland Spółka z o.o. - 2016-06-20 - Poznań (wielkopolskie)

BETONIARZ-ZBROJARZ - od 12 PLN

maszynowe gięcie strzemion oraz cięcie prętów, montaż prefabrykatów zbrojarskich wg rysunku technicznego, obsługa maszyn zbrojarskich, montowanie zbrojeń w formach, zbrojenia elementów budowlanych wraz z akcesoriami, zalewanie form z betonem z wibrowaniem elementu, wykonywanie pozostałych prac budowalnych na terenei zakładu
PEKABEX PREF Sp. z o.o. - 2016-06-03 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 2 500 PLN

ochrona zakładu przemysłowego
CLAR SYSTEM SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-11-18 - Poznań (wielkopolskie)

opróżnianie koszy utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych, sanitariatach, mycie podłóg, wycieranie kurzy, zamiatanie, odkurzanie
PROBET Sp. z o.o. - 2016-01-21 - Poznań (wielkopolskie)

ELEKTROMONTER - od 925 PLN

wykonywanie instalacji elektrycznych
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Poznań (wielkopolskie)

SPAWACZ-ŚLUSARZ - 2 400 - 2 500 PLN

wytwórstwo, prodkucja konstrukcji stalowych-wiercenie w metalu, szlifowanie, cięcie, spawanie
KSM TASKOMONT 1 Poznań Sp. z o.o. - 2016-03-18 - Poznań (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY- KIEROWCA - od 3 000 PLN

nawiązywanie i utrzymywanie dlugofalowych relacji z kontrhentami firmy, tworzenie własnej sieci sprzedaży, realizacja wyznaczonych planów sprzedaży, negocjowanie umów handlowych, dostarczanie wody źródlanej do klientów firmy pojazdem służbowym, budowanie i umacnianie wizerunku firmy, zdobywanie informacji o rynku, sporządzanie dokumentacji księgoweji magazynowej w programie MAKS
AQUAKON Sp.z o.o. - 2016-09-01 - Poznań (wielkopolskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

wg. prograu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Poznań (wielkopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed