Praca FRYZJER Grojec kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Grojec, powiat: chrzanowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: strzyżenie, modelowanie, koloryzacja

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 10-18

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Grojec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: chrzanowski

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 900 PLN

Data zakończenia pracy: 15.06.2018

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Słowackiego 8, 32-500 Chrzanów, powiat: chrzanowski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Cv, skierowanie z PUP - subsydiowana oferta pracy adresowana do osób berzobotnych zarejestrowanych w PUP Chrzanów, będące do 30 r.ż.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: chrzanowski

Gmina pracodawcy: Chrzanów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chrzanów

Ulica pracodawcy: Słowackiego

Numer budynku pracodawcy: 8

Profil działalności pracodawcy: salon fryzjerski

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 10.06.2016

Podobne oferty pracy

FRYZJER - od 2 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Chojnice (pomorskie)

SPRZEDAWCA/KASJER - od 1 850 PLN

Układanie towaru na półkach, obsługa klientów.
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Szczebrzeszyn (lubelskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 13 PLN

zakup materiałów i wyrobów u bengalskich dostawców, wspomaganie pracy bengalskiich handlowców, odpowiedzialność za porządek w magazynie z produktami
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Jabłonowo (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZYPRACOWNIK I STOPNIA (149 Y) - od 2 500 PLN

Roboty publiczne: prace porządkowe, pomoc w archiwum zakładowym, wprowadzanie danych do programu komputerowego.
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Otwock (mazowieckie)

KELNER (4) - od 1 850 PLN

serwowanie posiłków, sprzątanie sali, obsługa baru i restauracji, bieżąca sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Solec-Zdrój (świętokrzyskie)

ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

prace przy budowie dróg, chodników, parkingów
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Poddębice (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta w sklepie stacjonarnym i internetowym, dbanie o wizerunek i ekspozycje sklepu, kontakt z klientami obsługa sklepu internetowego
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Jastrowie (wielkopolskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

Przygotowywanie menu na rózne imprezy okoliczniościowe, dekorowanie potraw i ich wydawanie
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Łącko (małopolskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Zduńska Wola (łódzkie)

KLASYFIKATOR WYROBÓW PRZEMYSŁOWYCH - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Puławy (lubelskie)

DZIENNY OPIEKUN MAŁEGO DZIECKA - 997,4 PLN

oranizacja zabaw tematycznych dla dzieci, opieka pielęgnacyjna , pomoc przy spożywaniu posiłkow i czynnościach higienicznych, dbałość o ład w salch zabaw
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Górki Małe (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

prace gospodarcze
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Kębłów (lubelskie)

obsługa klienta, sprzedaż towarów, układanie asortymentu: głównie art. metalowych (śrub, podkładek, nakrętek, prętów gwintowanych, wkrętów, gwoździ, zawias, drutów, kątowników, zamków oraz klamek).
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Mława (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Lipsko (mazowieckie)

FLORYSTA- SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wykonywanie dekoracji z roślin suszonych i żywych, kompozycji kwiatowych, wieńcy, pielęgnacja roślin ciętych i doniczkowych, sprzedaż, obsługa klienta, udzielanie porad pielęgnacji roślin
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Bodzanów (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - FLORYSTA (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Zabrze (śląskie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Rydzewo (warmińsko-mazurskie)

BARMAN - 997,4 PLN

zgodnie z programem stazu
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Olecko (warmińsko-mazurskie)

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA - od 1 850 PLN

czyszczenie osadu nazębnego, konsultacje higieniczne, wybielanie,
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Żuromin (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. PR - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Wrocław (dolnośląskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

Opiekunka dziecięca- oferta stażu realizowana w ramach PO WER. Wymagania: wykształcenie średnie, wyższe kierunkowe, komunikatywność.
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Nowy Sącz (małopolskie)

KOSMETYCZKA - od 1 800 PLN

wykonywanie pedicure, manicure. Liczba godzin w miesiącu ok. 130 godz. w miesiącu. Nie może być umowa o pracę, ponieważ liczba godzin pracy jest uzależniona od ilości przyjmowanych klientek.
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Wrocław (dolnośląskie)

REFERENT BIUROWY - 997,4 PLN

sporządzanie zestawień w arkuszu kalkulacyjnym, przygotowywanie wysyłki pocztowej, pomoc przy rozliczaniu wynagrodzeń pracowników, układanie dokumentów wg określonych zasad, zestawianie wniosków urlopowych, wprowadzanie danych osobowych, wypisywanie przelewów na ZUS, podatki, sprawdzanie poprawności druków ZUS ZLA
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Pawłowice (śląskie)

KSIĘGOWY /-A - 1 850 - 2 767,33 PLN

praca w księgowości w programach Enowa oraz Excel
RETRANS T. Baran, M.Kapcia Sp. j./ Hotel-Restauracja PLATAN - 2016-02-04 - Regulice (małopolskie)

POMOCNIK MAGAZYNIERA K/M - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Warszawa (mazowieckie)

ŚLUSARZ - od 1 900 PLN

Wykonywanie prac ślusarskich związanych z naprawą maszyn.
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Jawor (dolnośląskie)