Praca FRYZJER Górno-Parcele FIRMA HANDLOWA MICHEL BIELAT BOGUSŁAW

GÓRNO PARCELE 33A, 26-008 Górno-Parcele, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
Wszystkie usługi fryzjerskie damskie i męskie. Kontakt tel. 515 045 809

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Górno-Parcele

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kielecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Górno

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: doświadczenie zawodowe 1 rok

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: samodzielność

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: odpowiedzialność

Nazwa pracodawcy: FIRMA HANDLOWA MICHEL BIELAT BOGUSŁAW

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: kielecki

Gmina pracodawcy: Górno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Górno-Parcele

Ulica pracodawcy: GÓRNO PARCELE

Numer budynku pracodawcy: 33A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 05.05.2016