Praca FRYZJER Głogów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Głogów, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: ZGODNIE Z PROPGRAMEM STAZU

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Głogów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: głogowski

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 18.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: gimnazjalne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie

Piaskowa 1, 67-200 Głogów, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: SKIEROWANIE

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: głogowski

Gmina pracodawcy: Głogów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Głogów

Ulica pracodawcy: Piaskowa

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

TYNKARZ - od 1 850 PLN

wykonywanie tynków cementowo-wapiennych
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Kraśnik (lubelskie)

MAGAZYNIER (OFERTA PRACY PO STAŻU) - od 1 850 PLN

przyjmowanie towaru do magazynu pod względem ilościowym i jakościowym, rozmieszczanie i układanie towaru w magazynie
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Gorlice (małopolskie)

MONTER ŻALUZJI - 997,4 PLN

Pomiar moskit, montaż osłon okiennych i drzwiowych, doradztwo
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Krzeczów (małopolskie)

POMOCNIK POŚREDNIKA W OBORCIE NIERUCHOMOŚCIAMI - od 2 080 PLN

Kontakt w języku francuskim i niemieckim z agentami nieruchomosci na terenie Kanady i wyszukiwanie ofert kupna obiektów hotelarsko - garstonomicznych
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Mikołów (śląskie)

ŁADOWACZ - od 2 050 PLN

PRZYJMOWANIE I PRZEŁADUNEK ZŁOMU KOLOROWEGOWYMAGANIABRAK
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Szczecin (zachodniopomorskie)

OPERATOR MASZYN - od 1 850 PLN

operator maszyn do produkcji obuwia
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

bieżąca obsługa biura
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Piła (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY (WN) - od 1 850 PLN

Prace porządkowe na terenie firmy (koszenie trawy, przycinanie krzewów, odkurzanie hali, drobne naprawy, w okresie zimowym odśnieżanie)
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Chojnik (małopolskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH/MONTER BALUSTRAD - od 2 000 PLN

montaż balustrad- składanie balustrady na podstawie rysunku technicznego, a następnie montaż u klienta
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Pieszyce (dolnośląskie)

KSIĘGOWA - 997,4 PLN

zapoznanie z dokumentacją przedsiębiorczości, nauka, poznanie rodzajów ksiąg rachunkowych. Segregacja i archiwizacja dokumentów. Zapoznanie się z dokumentacja kadrową, zapoznanie przepisów podatkowych, rozliczeń podatkowych.
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Kosakowo (pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 500 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:1. PRZYJMOWANIE MATERIAŁÓW DOSTARCZONYCH DO MAGAZYNU;2. SPRAWDZANIE I ODPOWIEDNIE UŁOŻENIE PRZYJĘTYCH MATERIAŁÓW;3. WYDAWANIE MATERIAŁÓW NA PODSTAWIE DOKUMENTÓW WZ;4. KONTROLOWANIE ZGODNOŚCI RZECZYWISTEGO STANU ZAPASÓW ZE STANEM EWIDENCYJNYM;5. ROZLICZANIE SIĘ Z POWIERZONEGO MAJATKU NA PODSTAWIE INWENTARYZACJI;WYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE LUB ŚREDNIE, OBSŁUGA KOMPUTERA, PRAWO JAZDY KAT. BPRACA 8-16
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - do 1 000 PLN

Sporządzanie ofert handlowych, poszukiwanie nwoych klientów, realizacja zamówień, obsługa klientów, w tym klientów z Ukrainy. Praca na pół etatu od poniedziałku do piątku w godzinach 10-14.
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Raszyn (mazowieckie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

opieka nad uczniami z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym, opieka nad uczniami podczas czynności samoobsługowych: spożywanie posiłków, toaleta, ubieranie się, opieka nad uczniami podczas dowozów i odwozów z zajęć, opieka nad uczniami w czasie zajęć dydaktyczno-wychowawczych.
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Turek (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - BON STAŻ - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Warszawa (mazowieckie)

OPERATOR KRAJARSKI - od 1 750 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 900 PLN

prowadzenie biura, korespondencji, dokumentacji związanej ze szkoleniem kandydatów na kierowców; przyjmowanie interesantów; obsługa płatności
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

KOORDYNATOR DS. RELACJI Z KLIENTAMI - od 2 800 PLN

koordynowanie bieżącej pracy działu kas-zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów sklepu, przestrzeganie wewnętrznych procedur dotyczących rejestracji towaru i środków płatniczych, bezpieczeństwo i wiarygodność przepływu zakupionych towarów przez kasy
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Bełchatów (łódzkie)

PIELĘGNIARKA/POŁOŻNA - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Warszawa (mazowieckie)

ADMINISTRATOR NIERUCHOMOŚCI - PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Złotoryja (dolnośląskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 950 PLN

zakup materiałów u rosyjskich dostawców, wspomaganie pracy rosyjskich handlowców, odpowiedzialność za porządek w magazynie
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POZOSTAŁE POMOCE I SPRZĄTACZKI BIUROWE, HOTELOWE I PODOBNE-PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO - od 1 850 PLN

mechaniczne wykonywanie prac porządkowych wewnątrz i na zewnątrz budynku
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Częstochowa (śląskie)

POZOSTALI OPERATORZY MASZYN DO PRODUKCJI WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH - od 2 500 PLN

oczyszczanie odlewów z tworzyw sztucznych, szlifowanie, odlewanie sztucznego kamienia
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Nowy Sącz (małopolskie)

RECEPCJONISTKA - 997,4 PLN

Recepcjonistka
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

1562U - DEKARZ - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Huta Mazowszańska (mazowieckie)

OPIEKUN I ANIMATOR ZABAW DLA DZIECI - od 1 850 PLN

Opieka nad dziećmi, animacja zabaw, gier, organizowanie imprez okolicznościowych.
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850,4 PLN

pomoc w przygotowaniu oraz wydawaniu posiłków dla uczniów, pomoc w utrzymaniu porzadku na kuchni i stołówce szkolnej
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Barwice (zachodniopomorskie)

TRASER - od 1 800 PLN

Trasowanie na metalu.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)