Praca FREZER Lubań "Konstal"Sp z o.o.

Miejsce pracy:
Gazowa 4, 59-800 Lubań, powiat: lubański, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: obsługa frezerki

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 14 - 16 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 14-16-zł brutto/godz

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FREZER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lubań

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lubań

Zawód: frezer

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 14 - 16 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: staż pracy mile widziany

Nazwa pracodawcy: "Konstal"Sp z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv na email: piotr (at) konstal.com

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: lubański

Gmina pracodawcy: Lubań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lubań

Ulica pracodawcy: Gazowa

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu

Zawód wykonywany przez pracownika: frezer

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 11.08.2016

Podobne oferty pracy

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

sprzątanie
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Radostów Średni (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

czyszczenie rowów przy drogach gminnych, wykonywanie prac remontowo-porądkowych na terenie gminy, utrzymanie czystości na terenie Urędu Miejskiego w Lesnej, iine prace.
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Leśna (dolnośląskie)

PRACOWNIK OBRÓBKI ODLEWÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH - od 2 600 PLN

obróbka ręczna elementów z tworzyw sztucznych
SPS Usługi Polska Spółka z o.o. - 2017-03-14 - Lubań (dolnośląskie)

LEKTOR JĘZYKA OBCEGO ANGIELSKIEGO - od 1 357 PLN

Prowadzenie zajęć dydaktycznych, tłumaczenie pism, koordynowanie spotkań w ramach współpracy międzynarodowej.
Ośrodek Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej Lubań - 2017-03-24 - Lubań (dolnośląskie)

FREZER - od 14,5 PLN

Wymagane doświadczenie zawodowe
Centrum Tworzyw Sztucznych "KNOPIK" Czesław Knopik - 2017-01-10 - Racibórz (śląskie)

STARSZY TECHNIK - od 1 052 PLN

Administrowanie systemami operacyjnymi w komputerach;Likwidowanie uszkodzeń w sieciach telefonicznych;Konserwacja i naprawa sprzętu łączności;Realizowanie usług abonenckich w centralach telefonicznych;Prowadzenie dokumentacji technicznej.
Komenda Powiatowa Policji w Lubaniu - 2016-07-07 - Lubań (dolnośląskie)

OPERATOR MASZYN - od 1 950 PLN

Obsługa maszyn, usuwanie awarii
Randstad Polska Sp. z o. o. - 2016-12-05 - Lubań (dolnośląskie)

FREZER - od 1 850 PLN

-wczytywanie gotowych programów do frezarki CNC-przygotowanie materiału do frezowania-mocowanie materiału w imagle- wymiana narzędziwe frezarce-sprawdzanie zgodności wykonywanych detali z rysunkiem technicznym
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Skawina (małopolskie)

FREZER - od 2 200 PLN

Frezowanie, obróbka metalu
AMS Sławińscy s.j. - 2016-01-14 - Wronki (wielkopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 750 PLN

naprawa pojazdów samochodowych, wymiana zużytych części, demontaż podzespołów
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Krzewie Małe (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 750 PLN

Pomoc w przygotowywaniu posiłków
"IZERSKA CHATA" Michał Rutkowski - 2015-12-02 - Świeradów-Zdrój (dolnośląskie)

AMS Sławińscy s.j. - 2015-11-25 - Wronki (wielkopolskie)

FREZER - od 3 000 PLN

obróbka, skrawanie metali; min.5 letnie doświadczenie w zawodzie
ZAKŁAD USŁUG HANDLOWYCH"MADPOL" WOJCIECH MADEJA RASZOWA - 2016-01-05 - Raszowa (opolskie)

FREZER - od 1 750 PLN

Praca przy obrabiarkach tradycyjnych, praca w systemie zmianowymprzy ul. Hauke Bosaka 11 w Kielcach.
Firma Produkcyjno- Usługowo-Handlowa LIMES - 2015-12-09 - Kielce (świętokrzyskie)

frezowanie
TOK-ART Artur Domagalski - 2016-01-27 - Kołdrąb (kujawsko-pomorskie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO - od 684 PLN

Prowadzenie zajęć lekcyjnych z języka angielskiego w wymiarze 5/18Umiejętne planowanie pracy dydaktyczno-wychowawczej.Sporządzanie dokumentacji.przestrzeganie regulaminów, przepisów i zasad.
Zespół Placówek Resocjalizacyjnych Smolnik - 2015-12-31 - Smolnik (dolnośląskie)

OPERATOR MASZYN - od 2 000 PLN

Randstad Polska Sp. z o. o. - 2016-12-23 - Lubań (dolnośląskie)

PROJEKTANT ELEKTRYKI - od 1 900 PLN

Prace instalatorskie i montażowe przy urządzeniach i instalacjach elektrycznych
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Lubań (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 1 850 - 2 050 PLN

Aktywna obsługa klienta telefonicznego oraz Mailowa, tworzenie wysyłek i faktur, przyjmowanie zamówień, aktualizacja oferty firmy.
Firma Handlowo-Usługowa MP TENT - 2016-10-20 - Pobiedna (dolnośląskie)

SZWACZKA-PRACOWNIK PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI - 2 000 - 2 500 PLN

prace związane z przygotowaniem materiału, obsługa maszyn szwalniczych
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Leśna (dolnośląskie)

FREZER - 2 500 - 4 200 PLN

-Obsługa frezarki,-Wynagrodzenie do uzgodnienia,-Kontakt telefoniczny: 55 271-21-06 lub 602-703-875-Kontakt e-mail: meto (at) meto.com.pl
TADEUSZ BĄK - ZAKŁAD PRODUKCJI I USŁUG TECHNICZNYCH METO - 2017-03-16 - Lisewo Malborskie (pomorskie)

INSPEKTOR DS. TELEKOMUNIKACJI - OPERATOR SIECI - od 2 012,5 PLN

Usuwanie awarii sieci, pełnienie służby dyżurnego operatora sieci, instalacja sprzętu łączności, wykonywanie okresowych przeglądów oraz konserwacji, uczestniczenie w pomiarach instalacji sieci, administrowanie programem specjalistycznym do zarządzania telefonami IP, pełnienie funkcji centrum kontaktowego ośrodka.
Ośrodek Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej Lubań - 2017-02-13 - Lubań (dolnośląskie)

ŁADOWACZ NIECZYSTOŚCI - od 1 850 PLN

ładowanie nieczystości
kontakt przez PUP - 2015-12-28 - Lubań (dolnośląskie)

FREZER - od 2 000 PLN

Ustawianie maszyn, kontrolowanie pomiarów, dokonywanie przeglądów maszyn.
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "ROLET" A. Stanek - Kielce - 2017-01-26 - Kielce (świętokrzyskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 3 000 PLN

Transport towarów na terenie kraju i UE
Jerzy Gut Firma Handlowo-Transportowa "OLTRANS" - 2016-04-04 - Olszyna (dolnośląskie)

RECEPCJONISTA - od 1 850 PLN

praca na recepcji
Ce-Bo Sp. z o.o. - 2016-10-28 - Świeradów-Zdrój (dolnośląskie)

KUCHARZ - 2 000 - 2 400 PLN

wykonywanie pracy na stanowisku kucharz
Firma Handlowo - Usługowa Mirosław Palbow - 2017-01-26 - Świeradów-Zdrój (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

prace związane z utrzymaniem ładu i orządku oraz estetyki wokół budynku
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Lubań (dolnośląskie)