Praca FREZER CENTRUM OBRÓBCZEGO(NR 3838) Bydgoszcz VOSSLOH COGIFER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ludwikowo 2, 85-502 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
- przygotowanie detalu w zakresie prawidłowego montażu na stole maszyny - przygotowanie i sprawdzenie narzędzi przed rozpoczęciem obróbki-wybór i weryfikacja programu obróbczego-kontrola w zakresie prawidłowości wykonania detalu w trakcie obróbki -weryfikacja prawidłowości wykonania detalu (w zakresie jakościowo - wymiarowym) po skończonej obróbce

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 800 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy wymagana jest praca w dni wolne od pracy?: 1

Nazwa stanowiska: FREZER CENTRUM OBRÓBCZEGO(NR 3838)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Zawód:
tokarz / frezer obrabiarek sterowanych numerycznie

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca w wolne dni

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 800 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
[Umiejętność 2] : znajomość rysunku technicznego[Umiejętność 1] : umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi[Inne] : mile widziana umiejętność programowania maszyn CNC

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy:
VOSSLOH COGIFER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Dokumenty należy złożyć osobiście:VOSSLOH COGIFER POLSKA Sp. z o.o.ul. Ludwikowo 2, 85-502 Bydgoszczlub przesłać na adrese-mail: aleksandra.butny (at) vossloh-cogifer.comlubtel. (52) 322-52-24 w.40

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Ludwikowo

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy