Praca FORMIERZ ODLEWNIK Końskie kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Końskie, powiat: konecki, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie samodzielnie form odlewniczych, umiejętnosć wprowadzania ciekłego metalu do wnęki formy odlewniczej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FORMIERZ ODLEWNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Końskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: konecki

Zawód: formierz odlewnik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: mile widziane doświadczenie w zwodzie

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Końskich

Staszica 2, 26-200 Końskie, powiat: konecki, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: konecki

Gmina pracodawcy: Końskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Końskie

Ulica pracodawcy: Staszica

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy: odlewnia żeliwa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Końskich

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: formierz odlewnik