Praca FLORYSTA Sulęcin kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Sulęcin, powiat: sulęciński, woj: lubuskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
- układanie kompozycji kwiatowych,- pielęgnacja kwiatów,obsługa klienta

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FLORYSTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sulęcin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sulęciński

Zawód: florysta*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sulęcinie

Lipowa 18b, 69-200 Sulęcin, powiat: sulęciński, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: sulęciński

Gmina pracodawcy: Sulęcin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sulęcin

Ulica pracodawcy: Lipowa

Numer budynku pracodawcy: 18b

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sulęcinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: florysta*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 28.06.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, obsługa terminala kart płatniczych, doradca klienta, utrzymanie porządku na stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

40h
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Świdwin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD - 997,4 PLN

Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Sanok (podkarpackie)

POZOSTALI OPIEKUNOWIE DZIECIĘCY - od 925 PLN

pomoc nauczyciela
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Mikołajki Pomorskie (pomorskie)

BLACHARZ K/M - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - KELNER - od 2 050 PLN

Sprzedaż ciast, obsługa klienta, przygotowywanie deserów, kawy.
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Stalowa Wola (podkarpackie)

SZWACZKA MASZYNOWA - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

sprzedaż towaru, pozyskiwanie i obsługa klienta, obsługa firm polskich i chińskich, analiza i badanie rynku
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

TECHNIK CHEMIK- STAŻ - 997,4 PLN

WYKONYWANIE BADAŃ MIKROBIOLOGICZNYCH PRÓBEK WODY PRZEZNACZONEJ DO SPOŻYCIA, WODY POWIERZCHNIOWEJ, WODY PRZEZNACZONEJ DO KĄPIELI I WODY UŻYTKOWEJ CIEPŁEJ, OBSŁUGA KLIENTÓW ZLECAJĄCYCH PRÓBKI DO BADAŃ, KONTROLA JAKOŚCI POŻYWEK MIKROBIOLOGICZNYCH, KONTROLA WARUNKÓW ŚRODOWISKOWYCH (CZYSTOŚĆ MIKROBIOLOGICZNA POWIERZCHNI I POWIETRZA W POMIESZCZENIACH LABORATORYJNYCH), SPORZĄDZANIE DOKUMENTACJI ZWIĄZANEJ Z TOKIEM PROWADZONYCH BADAŃ I SPRAWOZDAŃ Z BADAŃ
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

STAŻ/PO WER/ - SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PŁAC - 997,4 PLN

sprawdzanie umów, naliczanie podatku
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

SPECJALISTA DS. ORGANIZACJI I ROZWOJU TRANSPORTU - od 2 000 PLN

pozyskiwanie nowych klientów, kontakty z kierowcami, nadzorowanie transportu
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Piaseczno (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - od 2 500 PLN

rozpoznawanie i analizowanie potrzeb klientów, promocja danego produktu, nawiązywanie kontaktów z klientami. Praca Polska-Chiny
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Bidziny (świętokrzyskie)

POZOSTALI PREZENTERZY RADIOWI - 997,4 PLN

prowadzenie programów
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Suwałki (podlaskie)

KASJER- SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Kasowanie należności, aktualizacja cen, wykładanie towaru.
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Nysa (opolskie)

PRACOWNIK PRAC DORYWCZYCH - od 12 PLN

Wykonywanie prac na rzecz pracodawcy
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Kraków (małopolskie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

opieka nad dziećmi
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

INKASENT - od 1 860 PLN

Obsługa urządzenia inkasenckiego
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Miłoradz (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 388 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

DORADCA KLIENTA - UMREFDO30/16/0083 - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

KONSERWATOR TERENÓW ZIELONYCH-0030 - od 925 PLN

wg.programu
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Namysłów (opolskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klienta, sprzedaż towaru, wykładanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Żory (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, przyjęcie towaru (system komputerowy), wyjmowanie towaru na salę sprzedaży, zwroty towaru, reklamacje klienta
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Łuków (lubelskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

prace dotyczace wydziału podatkowego
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Żuromin (mazowieckie)

MURARZ - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

971U PRACOWNIK MAGAZYNOWO-BIUROWY - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Radom (mazowieckie)

ANALITYK BIZNESOWY - do 9 166,67 PLN

Analiza i raportowanie wskaźników produktywności i wydajności (badania dzienne, tygodniowe i miesięczne). Uczestnictwo w ustalaniu rocznego budżetu dla kreowania procesów. Współpraca z kierownictwem wyższego szczebla w celu zapewnienia osiągnięcia docelowej zdolności produkcyjnej. Rozwiązywanie problemów związanych z procesami i systemami. Kilkuletnie doświadczenie w przeprowadzaniu analiz finansowych, biznesowych i pracowniczych procesów. Umiejętność obsługi programu Excel, SQL i VBA. Przygotowywanie i wykonywanie technicznych ekspertyz. Wymagana zaawansowana znajomość komputera (MS Excel,MS Access) oraz umiejętność koordynowania pracy.
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

modelowaniestrzyżenie damsko-męskiefarbowanieupięcia
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Poznań (wielkopolskie)

KROJCZY - od 1 850 PLN

ZGODNIE ZE STANOWISKIEM
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Jawor (dolnośląskie)

DORADCA ROLNICZY - od 1 850 PLN

w/g satnowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Sejny (podlaskie)

Wybierz miejscowość

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed