Praca FLORYSTA Nysa kontakt przez PUP

Stanowisko: FLORYSTA

Wynagrodzenie: od 2 200 PLN

Zakres obowiązków: Umiejętność układania bukietów, wieńców.

Data publikacji: 2016-05-30

Lokalizacja: Nysa (opolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FLORYSTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nysa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nyski

Zawód: florysta*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 200 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie bez znaczenia, obługa kasy fiskalnej, umiejętność układania z kwiatów żywych i sztucznych bukietów, wiązanek i wieńców.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Adres pracodawcy:
Słowiańska 19, 48-300 Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: nyski

Gmina pracodawcy: Nysa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nysa

Ulica pracodawcy: Słowiańska

Numer budynku pracodawcy: 19

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: florysta*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 30.05.2016

Podobne oferty pracy

OGRODNIK K/M - od 1 950 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Warszawa (mazowieckie)

ASYSTENT DS OBSŁUGI KONTRAHENTÓW - 997,4 PLN

Obsługa urządzeń biurowych, prowadzenie korespondencji, redagowanie pism, pozyskiwanie nowych kontrahentów oraz kontrola i opieka nad stałymi kontrahentami (ofertowanie, terminarz dostaw i płatności oraz prowadzenie dokumentacji). Wymagania: wykształcenie min średnie, znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym, umiejętność obsługi komputera - pakiet Office.
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Reda (pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

Pomocnik drukarza, pomocnik magazyniera, workarz, tutkarz
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Podanin (wielkopolskie)

PRACOWNIK TECHNICZNY - od 2 900 PLN

rozliczanie zleceń produkcyjnych, rozliczanie pracy pracownikow, sporządzanie ofert, kosztorysowanie, tworzenie dokumentacji biurowej
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Nowy Kościół (dolnośląskie)

POZOSTALI KUCHARZE - 997,4 PLN

przygotowywanie i wydawanie posiłków,
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Krzesimów (lubelskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Legionowo (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

organizowanie sieci sprzedaży, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami chińskimi, bieżące monitorowanie rynku
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SZLIFIERZ- POLEROWACZ - od 1 300 PLN

przygotowanie elementów MDF i Fornir do polerowania, polerowanie reczne i maszynowe
kontakt przez PUP - 2017-05-08 - Skorosze (mazowieckie)

PRACOWNIK BUDOWLANY (ELEWACJE) - od 925 PLN

wykonywanie prac budowlanych - elewacje, tynki
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Liszki (małopolskie)

EKSPEDYTOR (J.ANG,J.ROS) - od 1 850 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 2 000 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Padniewko (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA (OFERTA REFUNDOWANA DLA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA) - od 2 000 PLN

obsługa klienta, przyjmowanie towaru, układanie towaru na półkach
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Starachowice (świętokrzyskie)

BRUKARZ - od 2 000 PLN

wykonywanie prac brukarskich w tym obsługa niezbędnych maszyn i urządzeń związanych bezpośrednio z wykonywaną pracą.
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Nowe Świerczyny (kujawsko-pomorskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

sprzątanie pokoi mieszkańców, pomieszczeń ogólnodostępnych
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Turów (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 200 PLN

kierowanie pojazdem pow. 7,5 tony; codzienna obsługa pojazdu; obszar wykonywania pracy: Europa zachodnia i wschodnia; umowa na czas określony: 3 lata
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Słupsk (pomorskie)

KONTROLER JAKOŚCI - 997,4 PLN

kwalifikowanie dostawy materiałów i surowców do produkcji kontrolowanie procesu produkcji oraz kwalifikowanie wyrobów gotowych do wysyłkisporządzanie dokumentacji do kontroli
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Gorlice (małopolskie)

OPERATOR MASZYN DROGOWYCH - od 2 000 PLN

obsługa skrapiarki, skrapianie powierzchni asfaltowych
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Kraśnik (lubelskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

KELNER - 997,4 PLN

Obsługa gości restauracji, sprzedaż towarów, serwowanie dań, sprzątanie stolików
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Tarnów (małopolskie)

KELNER - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Zamość Stary (mazowieckie)

TECHNIK BUDOWNICTWA (STAŻ) - 997,4 PLN

nauka i przygotowanie praktyczne do wykonywania pracy technika budowlanego
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Chorzów (śląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

nauka polegająca na obsłudze interesantów zgłaszających się do Urzędu.
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Łobżenica (wielkopolskie)

MENEDŻER IS IPG KLASTRA EU WSCHÓD - od 22 000 PLN

czasowe i dokładne zbieranie i analizowanie informacji,- rozwijanie procesów IPG w zespołach IS wielu rynków i w funkcjach biznesowych wielu rynków w dziedzinie bezpieczeństwa informacji i zarządzania informacją poprzez czynności takie jak szkolenia i podnoszenie świadomości, ocenę ryzyka, zarządzanie ryzykiem, przygotowywanie jasnych wskazówek dla członków zespołu, zespołów projektowych IS i dostawców usług IS, w celu zapewnienia bezpieczeństwa informacji, planowanie i prowadzenie przeglądu usług prowadzonych przez organizacje IS w grupie IPG dla zgodności z zasadami i praktykami(P&P), standardami, procedurami i wskazówkami w zakresie IPG dla ułatwienia zgodności z wymogami firmy w dziedzinie bezpieczeństwa informacji i zarządzania informacją,- szukanie, proponowanie i wykorzystywanie okazji do poprawy ochrony wysokiej wartości danych firmy oraz automatyzowanie sprzedaży niskiej wartości danych z optymalnym wpływem architektury i globalnych rozwiązań IPG, zapewnianie by wymogi długoplanowych i rocznych planów IS były spełniane - prowadzenie grupy zespołów dla zapewnienia że w zespole pracują osoby o odpowiednich kwalifikacjach, działających zgodniez procesami IPG i skutecznie wykonujących plany i strategie IPG
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Kraków (małopolskie)

KIEROWNIK SKLEPU - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Zwoleń (mazowieckie)

OPIEKUN KLIENTA - od 2 051 PLN

praca biurowa, kontakt z klientami, przygotowywanie ofert
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Dywity (warmińsko-mazurskie)