Praca FIZJOTERAPEUTA Żnin kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Żnin, powiat: żniński, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: fizjoterapeuta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żnin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żniński

Zawód: fizjoterapeuta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 28.02.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko:
wyższe (w tym licencjat), specjalizacja: fizjoterapeuta

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Składowa 4, 88-400 Żnin, powiat: żniński, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: żniński

Gmina pracodawcy: Żnin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żnin

Ulica pracodawcy: Składowa

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fizjoterapeuta

PRACOWNIK PRODUKCJI- RĘCZNA I MASZYNOWA OBRÓBKA RYB - od 1 850 PLN

Ręczna i maszynowa obróbka ryb, dział ościowania, prace pomocnicze, utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy oraz przestrzeganie obowiązujących przepisów bhp, ppoż i ochrony środowiska naturalnego, prowadzenie odróbki wstępnej surowca rybnego i surowców pomocniczych
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Koszalin (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków.
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Gdańsk (pomorskie)

503S - POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Radom (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL TECHNICZNO-HANDLOWY - od 3 300 PLN

Oferta dla osób do 30 roku życia. Pozyskiwanie nowych klientów, realizacja wyznaczonych planów spzredażowych, przygotowanie ofert handlowych, monitorowanie potencjału klientów na danym rynku, analiza rynku konkurencji. Kształtowanie, promowanie wizerunku firmy, ukierunkowanie na realizację zadań, osiągnięcie celów.
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Łódź (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

ZDODNIE Z ZAKRESEM CZYNNOŚCI
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Sucha (mazowieckie)

TECHNIK HANDLOWIEC - do 1 900 PLN

sprzedaż, pozyskiwanie klientów
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Zgorzelec (dolnośląskie)

PSYCHOLOG - WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU DZIECKA (Z) - 400 - 500 PLN

prowadzenie zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Tarnów (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

ZAMIATACZ - 997,4 PLN

okreslone we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Goleniów (zachodniopomorskie)

ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY - od 2 000 PLN

obróbka ręczna metali, praca na prasach, obsługa piecy komorowych
kontakt przez PUP - 2017-05-19 - Lewickie (podlaskie)

ZBROJARZ - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Warszawa (mazowieckie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - od 1 850 PLN

opieka nad dziećmi bawiącymi się, organizacja zabaw, przyjmowanie opłat za wejście, dbanie o porządek
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Cieszyn (śląskie)

DORADCA SERWISOWY-UMREFDO30/16/0110 - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 3 000 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: opieka w domu chorego; WYMAGANIA: wykształcenie wyższe; MIEJSCE PRACY: Lubliniec
TOMASZ ZAŁĘCKI NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "SILOE" - 2017-02-13 - Myszków (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO W RUCHU MIĘDZYNARODOWYM - od 2 100 PLN

kierowanie pojazdem w transporcie międzynarodowym, porozumiewywanie się z dostawcami i odbiorcami na terenie Europy (głównie Niemcy i Włochy)
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Zielona Góra (lubuskie)

SZLIFIERZ(NR 4373) - od 2 000 PLN

Szlifowanie detali ze stali nierdzewnej oraz węglowej po spawaniu. Wygładzanie spawów, odprysków itp. Możliwa stała współpraca.
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - 997,4 PLN

zgodny z harmonogramem
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

staż
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Stare Miasto (wielkopolskie)

KASJER HANDLOWY - 997,4 PLN

- przyjmowanie, sortowanie, układanie towru,- sprawdzanie dat ważności towaru,- dbałość o czystość na stanowisku pracy,-obsługa klienta, - przyjmowanie płatności
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Ruda Śląska (śląskie)

PRACOWNIK MUZEUM - 997,4 PLN

Pomoc w organizowaniu wystaw, obsługa ruchu turystycznego.
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Nowy Wiśnicz (małopolskie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 12 PLN

czynności pomocnicze związane z hodowlą zwierząt futerkowych (norek). 3lata doświadczenia przy hodowli zwierząt. Biegła znajomość j. ukraińskiego.
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Stromiec (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 300 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Warszawa (mazowieckie)

REPORTER - DZIENNIKARZ (Z) - do 2 000 PLN

Reporter - dziennikarz
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Tarnów (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 800 PLN

organizowanie sieci sprzedaży, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami z Wietnamu, bieżące monitorowanie rynku
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 500 PLN

transport towarów na terenie UE oraz Rosji i Ukrainy
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Kwidzyn (pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 700 PLN

Kierowca samochodu dostawczego - przewóz towarów na terenie małopolski.
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Nowy Sącz (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe, układanie kostki chodnikowej, drobne prace remontowo - budowlane
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Bieżuń (mazowieckie)

KONTROLER JAKOŚCI - od 1 850 PLN

Wykonywanie operacji związanych z konfekcjonowaniem i kontrola wizualna detali. Kontrola parametrów fizyczno-chemicznych w procesie kataforezy. Nawiązywanie kontaktów z międzynarodowymi dostawcami surowców i materiałów.
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Tychy (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU KAT. C - od 2 000 PLN

Kierowanie autem + zbiórka odpadów
kontakt przez PUP - 2017-05-04 - Puszcza Miejska (kujawsko-pomorskie)