Praca FIZJOTERAPEUTA Stary Wielisław Caritas Diecezji Świdnickiej

57-300 Kłodzko 83a, 57-300 Stary Wielisław, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: rehabilitacja osób niepełnosprawnych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.75

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Stary Wielisław

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłodzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kłodzko

Zawód: fizjoterapeuta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), inne

Nazwa pracodawcy: Caritas Diecezji Świdnickiej

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Wyspiańskiego 2J, 57-300 Kłodzko, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kłodzki

Gmina pracodawcy: Kłodzko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kłodzko

Ulica pracodawcy: Wyspiańskiego

Numer budynku pracodawcy: 2J

Nazwisko osoby zgłaszającej: Paweł Bartczak

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Zawód wykonywany przez pracownika: fizjoterapeuta

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 23.01.2016