Praca FIZJOTERAPEUTA Sieradz kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Sieradz, powiat: sieradzki, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Dobór sprzętu medycznego, dobór zabiegów leczniczych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sieradz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sieradzki

Zawód: fizjoterapeuta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 03.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, medyczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Plac Wojewódzki 3, 98-200 Sieradz, powiat: sieradzki, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: sieradzki

Gmina pracodawcy: Sieradz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sieradz

Ulica pracodawcy: Plac Wojewódzki

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż detaliczna wyrobów medycznych, włączając ortopedyczne, prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fizjoterapeuta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KIEROWNIK MAGAZYNU - od 1 850 PLN

organizacja pracy w magazynie, obsługa wózka widłowego
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Wiśniowa Góra (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Krojenie pieczywa , pakowanie pieczywa do sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Gdynia (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

- pomoc w przygotowywaniu posiłków,- przestrzeganie przepisów BHP i i wymogów sanitarnych,- obróbka wstępna surowca,- dbanie o porządek na stanowisku pracy,
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Sulęcin (lubuskie)

CUKIERNIK ARTYSTYCZNY - od 1 850 PLN

wypiek i przygotowanie tortów i ciast artystycznych, mas plastycznych, dekoracji cukrowych, ciast, ciasteczek, zdobienie i sprzedaż;
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Pabianice (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klientów, prowadzeie rozliczeń z dostawcami towarów z Wietnamu, poszukiwanie nowych rynków zbytu
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KASJER- SPRZEDAWCA NA STACJI PALIW(Z) - od 2 000 PLN

Zamawianie towaru, wykładanie towaru na półki, obsługa klienta, tankowanie pojazdów, wystawianie faktur.
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Rzepiennik Strzyżewski (małopolskie)

BARMAN - od 1 850 PLN

parzenie kawy,herbaty,serwowanie drinków
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Częstochowa (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO DO 3,5 T. - od 2 000 PLN

Przewóz załadunków, wypełnianie dokumentów OMR, kontakt z klientem, wyjazdy za granice.
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Kraków (małopolskie)

POMOC MONTERA HYDRAULICZNEGO - od 1 800 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Warszawa (mazowieckie)

INŻYNIER ELEKTRYK - od 16 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie wyższe, kwalifikacja E8 Montaż i konserwacja instalacji elektrycznych. Uprawnienia SEP do 1KV, mile widziane do 15KV, umiejętności: projektowanie instalacji elektrycznych, projektowanie sieci elektrycznych, uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych, konserwacja i naprawa układów z dziedziny automatyki, przeprowadzanie pomiarów, testów po montażu i naprawie instalacji , ocena stanu technicznego systemów elektronicznych, uprawnienia w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci energetycznych oraz budowlane dotyczące projektowania i kierowania i kierowania robotami budowlanymi w zakresie sieci oraz instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych, doświadczenie: wiedza techniczna w zakresie elektryki, automatyki, teletechniki, uprawnienia do pracy na wysokościach powyżej 3 metrów, prawo jazdy kat.B. Ogólny zakres obowiązków: montaż elektroinstalacji, uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych, przeprowadzanie pomiarów. Miejsce wykonywania pracy: Lublin
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Lublin (lubelskie)

MAGAZYNIER- OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 1 850 PLN

Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz uprawnienia na wózek widłowy
kontakt przez PUP - 2016-12-08 - Gniezno (wielkopolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY ( REDUNDACJA ZATRUDNIENA DO 30 R.Ż.) - od 1 850 PLN

Prace wykończeniowe ( tj. kładzenie tynku, gładzi, malowanie, klejenie)
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Koszalin (zachodniopomorskie)

POMOCNIK HODOWCY DROBIU - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Żuromin (mazowieckie)

KSIĘGOWA - 997,4 PLN

Kompletowanie dokumentów dotyczących dochodów budżetowych jednostek oświatowych i Administracji Oświaty.Dekretowanie dokumentów dotyczących dochodów budżetowych.Przygotowanie dokumentów dotyczących dochodów budżetowych. Uzgadnianie kont księgowych dotyczących dochodów budżetowych.
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Kluczbork (opolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - od 2 500 PLN

Pozyskiwanie nowych klientów, utrzymanie z nimi stałego kontaktu, podtrzymywanie relacji handlowych. Sporządzanie ofert handlowych, prowadzeniezestawień sprzedaży, wystawianie
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Wyszków (mazowieckie)

GRAFIK - 997,4 PLN

Grafik komputerowy
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Grodków (opolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - do 1 000 PLN

wykształcenie zaswodowe budowlane, murowanie, tynkowanie, wykończenie mieszkań,
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Marki (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN - od 1 750 PLN

Obsługa urządzen technologicznych
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Kozłowice (opolskie)

GRAFIK - INFORMATYK - od 1 890 PLN

Projektowanie stron i materiałów reklamowych dla firm na rynki wschodnie
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Kalisz (wielkopolskie)

TECHNIK LOGISTYK - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Węgrów (mazowieckie)

ZAOPATRZENIOWIEC-KIEROWCA(NR 1099) - od 1 850 PLN

dokonywanie zakupów materiałów, narzędzi dla firmy, doraźne przewożenie pracowników
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - od 2 000 PLN

projektowanie infrastruktury drogowej, projektowanie w zakresie hydrotechniki
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Ruda Śląska (śląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY/ LUB WG KWALIFIKACJI KANDYDATA - od 1 850 PLN

Roboty ogólnobudowlane: prace murarskie i tynkarskie, dociepleniowe, prace ciesielsko-stolarskie związane z budownictwem, prace spawalnicze i zbrojenia, prace elektryczne na budowie, inne roboty wykończeniowe (malowanie, gipsowanie i szpachlowanie), inne bieżące prace zgodnie z zajmowanym stanowiskiem.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Gostynin (mazowieckie)

BROKER INFORMACJI - od 1 200 PLN

wyszukiwanie, analiza i udostępnianie informacji na polecenie chińskiego prezesa, sporządzanie raportów i baz danych potrzebnych do efektywnego funkcjonowania chińskiej firmy
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Mroków (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

1. Nauka obsługi urządzeń biurowych i komputerów działających w firmie.2. Zaznajomienie z towarem i usługami oferowanymi przez firmę.3. Zapoznanie z technikami sprzedaży i obsługą klienta.4. Nauka zagadnień związanych z serwisowaniem sprzętu komputerowego i urządzeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Sierakowice (pomorskie)

KONSERWATOR PRZY KAMIENIU, MURARZ - od 1 850 PLN

konserwacja kamienia i cegły, praca na terenie całego kraju
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Kraków (małopolskie)

ANIMATOR KULTURY - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuFP
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Strzelce Krajeńskie (lubuskie)

FRYZJER - NAUKA ZAWODU - 997,4 PLN

nauka zawodu + egzamin czeladniczy
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)