Praca FIZJOTERAPEUTA Głubczyce Niepubliczny Zepół Opieki Zdrowotnej w Głubczycach

Grunwaldzka 25, 48-100 Głubczyce, powiat: głubczycki, woj: opolskie

Zakres obowiązków: Fizjoterapia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Głubczyce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: głubczycki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Głubczyce

Zawód: fizjoterapeuta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagane wykształcenie: wyższe magisterskie -Fizjoterapeuta

Nazwa pracodawcy:
Niepubliczny Zepół Opieki Zdrowotnej w Głubczycach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Głubczycach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: głubczycki

Gmina pracodawcy: Głubczyce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Głubczyce

Ulica pracodawcy: Grunwaldzka

Numer budynku pracodawcy: 25

Profil działalności pracodawcy:
Handel detaliczny, z wyłączeniem sprzedaży pojazdów samochodowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Głubczycach

Zawód wykonywany przez pracownika: fizjoterapeuta

Podobne oferty pracy

FIZJOTERAPEUTA - do 1 850 PLN

Obsługa aparatów fizjoterapii, prowadzenie dokumentacji NFZ i medycznej, obsługa pacjentów NFZ
Achilles Centrum Rehabilitacji Ortopedycznej Sabina Iwińska - 2016-03-01 - Rzeszów (podkarpackie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

obsługa klientów biznesowych, aktywne pozyskiwanie nowych kontrahentów
"Katolik" Sp. z o.o. - 2016-05-05 - Kietrz (opolskie)

SPRZĄTACZKA - od 2 000 PLN

sprzatanie obiektów biurowych ,domu,lokali
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Niekazanice (opolskie)

FIZJOTERAPEUTA - do 2 000 PLN

wykonywanie ćwiczeń i zabiegów z pacjentami
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym KOŁO w Olsztynie - 2016-09-07 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 1 850 PLN

wyksz. wyższe (min. licencjat)- kierunkowe, osoba zarejestrowana w PUP na dzień 23.03.2016, poniżej 30 r/ż, profil II
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

Prowadzenie terapii fizjoterapeutycznej z małym dzieckiem w Ośrodku Wczesnej Interwencji.WYMAGANIA: wykształćenie wyższe kierunkowe, mile widziane doświadczenie, ukończone kursy NDT Bobath lub PNF i PNF w pediatrii.KONTAKT: r.ginter (at) jaroslaw.psouu.org.pl / 692 546 159
POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z UPOŚLEDZENIEM UMYSŁOWYM KOŁO W JAROSŁAWIU - 2016-08-25 - Jarosław (podkarpackie)

FIZJOTERAPEUTA - 1 850 - 4 000 PLN

wykonywanie zabiegów przy pomocy sprzętu kosmetologiczno-medycznego.
Przed. Wdrażania Innowacyjnych Technologii Ekologicznych EKONOWA B.E. Pamuła - 2016-05-04 - Legnica (dolnośląskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 2 900 PLN

wykonywanie zabiegów w zakresie balneologii i fizjoterapii, wykonywanie masażu leczniczego z użyciem borowiny; praca w godz. 7-14.35; kontakt osobisty z pracodawcą w godz. 8-14, telefoniczny w godz. 7-14
Uzdrowisko Ustka Spółka z o.o. - 2016-03-10 - Ustka (pomorskie)

KIEROWCA KAT. "C"/ PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 500 PLN

Budowa linii energetycznych niskiego i średniego napięcia.Wymagane prawo jazdy kat. C.Zapewniony dojazd przez pracodawcę z Raciborza, Baborowa oraz Dziergowic.Miejsce wykonywania pracy: budowa - obszar Tauron Gliwice (Rejon Racibórz, Rybnik, Jastrzębie).
Elektroinstal S.C. Edmund i Jarosław Szyszkowski - 2016-07-25 - Baborów (opolskie)

Obsługa sprzetu do rehabilitacji, Wykonywanie masażów oraz ćwiczeń z pacjentami
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Piekary Śląskie (śląskie)

PRACOWNIK WYKOŃCZENIA WNĘTRZ/ROBOTNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 750 PLN

Wymagane doświadczenie zawodowe, chęci do pracy.
SEBASTIAN GŁOGIEWICZ PHU SEMONT - 2015-11-23 - Kietrz (opolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta w sklepie
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Głubczyce (opolskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

przeprowadzanie oceny stanu funkcjonalnego pacjenta, konstruowanie programu usprawnienia leczniczego, prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych z pacjentami, uczestniczenie w obchodach i odprawach zespołów terapeutycznych, dobór zaopatrzenia ortopedycznego
kontakt przez PUP - 2015-12-28 - Korfantów (opolskie)

STOLARZ PCW (KIETRZ, GŁOGÓWEK) - od 2 057 PLN

- odczytywanie dokumentacji technicznej, - nadzorowanie pracy maszyn , - obsługa komputera, - przygotowanie i zabezpieczenie materiałów, - wykonywanie ręcznej i mechanicznej obróbki, - szklenie stolarki okiennej i drzwiowej, - kontrola jakości
kontakt przez OHP - 2016-07-19 - Kietrz (opolskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 2 600 PLN

Realizacja założonych celów terapeutycznych
EUROMED CENTRUM REHABILITACJI SP.Z O.O. - 2016-03-07 - Chłopy (zachodniopomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 400 PLN

Sprzedaż maszyn rolniczych, przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych, przygotowywanie, negocjowanie i zawieranie umów, pozyskiwanie nowych klientów, działania promocyjne, cv+list motyw. na adres: p.krupa (at) agro.eko.com.pl praca woj. małopolskie i śląskie
Pilch Grzegor Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "AGRO-EKO" - 2016-02-08 - Kietrz (opolskie)

DORĘCZYCIEL- LISTONOSZ - od 1 800 PLN

dostarczanie i odbieranie korespondencji
Hornet Sebastian Mysłek - 2015-11-30 - Głubczyce (opolskie)

wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Jarosław (podkarpackie)

świadczenie usług fizjoterapeutycznych, rejestracja, dokumentacja medyczna
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Bielawa (dolnośląskie)

rehabilitacja lecznicza
kontakt przez PUP - 2015-12-16 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL W TERENIE - od 10 PLN

- aktywne pozyskiwanie nowych klientów- budowanie dobrych relacji z klientami
kontakt przez OHP - 2016-04-01 - Kietrz (opolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Baborów (opolskie)

PRACOWNIK SOCJALNY - od 1 850 PLN

realizacja ustawy o pomocy społecznej i przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie
OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ GŁUBCZYCE - 2016-07-20 - Głubczyce (opolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed