Praca FARMACEUTA Biłgoraj ARION Szpitale Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Pojaska 5, 23-400 Biłgoraj, powiat: biłgorajski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
sporządzanie leków recepturowych i preparatów galenowych, nadzór nad wydawaniem środków farmaceutycznych i materiałów medycznych, kontrola dat ważności leków znajdujących się w aptece, terminowe wykonywanie zadań

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FARMACEUTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Biłgoraj

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: biłgorajski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Biłgoraj

Zawód: farmaceuta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 6

Nazwa pracodawcy:
ARION Szpitale Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Biłgoraju

Zbożowa 22d, 20-827 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
cv, skierowanie- osoby zainteresoawane proszone są o przesłanie CV na adres e-mail: sekretariat.bilgoraj (at) arion-szpitale.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Lublin

Gmina pracodawcy: Lublin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lublin

Ulica pracodawcy: Zbożowa

Numer budynku pracodawcy: 22d

Profil działalności pracodawcy: Szpitalnictwo

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Biłgoraju

Zawód wykonywany przez pracownika: farmaceuta